gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlk köy enstitüsü hangisidir kızlar bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İlk köy enstitüsü hangisidir ismi nedir kim ne zaman kurdu bilgi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk köy enstitüsü hangisidir kızlar bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin ilk sanal köy sınıfı

Türkiye'nin ilk sanal köy sınıfı

Başkentte bir köy okulunda artık kitap ve defter yerine bilgisayar, kara tahta yerine akıllı tahta var. Sinevizyonla ortak ders de görülebiliyor. Bir köy ilköğretim okulu... Mavi önlüklü öğrencilerin sıralarının üzerinde küçük bilgisayarlar var. Öğretmen akıllı tahtada projeksiyon desteğiyle görsel şölen içinde ders anlatıyor. Öğrenciler dersi akıllı tahtadan ve sıradaki bilgisayardan takip...
  2. Peter Sellers Kimdir kızlar bilgi istiyorum lütfeeeen

Peter Sellers Kimdir kızlar bilgi istiyorum lütfeeeen

Kızlar Peter Sellers tam olarak kimdir hayatı biyografisi resimleri ve kişisel bi kaç bilgisini vermenizi istiyorum. Hhadi bekliyorum bir ki üç :D:D
  3. sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar hamileliğin vücutta ilk belirtileri tam olarak nelerdir. Neler olur ?_ Bu güzelim vücudumu yani şimdi kaybedecek miyim kaç kilo alınıyor ortalama of yaa off ;)
  4. Türkiyenin İlk Üniversitesi Hangisidir

Türkiyenin İlk Üniversitesi Hangisidir

Türkiyenin İlk Üniversitesi Hangisidir kim biliyor lütfen yazın.
  5. Köy Tv Uydu Frekans Bilgileri 2013

Köy Tv Uydu Frekans Bilgileri 2013

Bu konu; Köy tv uydu frekans ayarları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlerle TRT 3 spor uydu frekans bilgilerini paylaşmıştık. Bu sayfamızın konusu ise Köy Tv frekans bilgileri.. Köy Tv Frekans Turksat 2013 Köy TV 12729 Horizontal Batı 30000 5/6 145 146 Türksat 3A

Sayfayı Paylaş