gebe
  1. özlem adıgüzel

özlem adıgüzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ilk merhaba :)

Konu, 'Çöplük' kısmında özlem adıgüzel tarafından paylaşıldı.

İLK ÖNCE TÜM ARKADAŞLARA HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM.
    OĞLUMU ÖĞLEN UYKUSUNA YATIRMIŞKEN VE KENDİME VAKİT AYIRMANIN HAZZINI YAŞARKEN KENDİMİ MELEKLER MEKANINDA BULDUM.
    ARAYIŞIM KARDEŞ YAŞ ARALIĞI NE KADAR OLMALI BAŞLIĞIYDI.EGE 24 EYLÜL 2008 DOĞUMLU.AŞIRI DERECEDE ARKADAŞ İSTİYOR.BİZDE BU NEDENLE KENDİDİNİ HAFTADA 3 GÜN 2 ŞER SAAT OLMAK ÜZERE OYUN GRUBUNA YAZDIRDIK DDEVLET BÜNYESİNDE ....ÇOKTA FAYDASINI GÖRDÜK DERKEN ŞİMDİDE YANLIZIM BEN KİMSEM YOK DİYE SIZLANIP DURUYOR BOYUNA BAKMADAN :kiss:
    DEMEM O Kİ BENDE BİR KARDEŞ YAPMAYA KARAR VERDİM RABBİM İZİN VERİRSE AMA YAŞ ARALIĞININDADA TAKILIP KALMADIM DEĞİL :dp178:NE DERSİNİZ BİRAZ DAHA BÜYÜSÜNMÜ YOKSA GEÇ BİLEMİ KALDIM?

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar öncelikle hoş geldiniz.

Tek olmak pek iyi değildir ya, her halukarda sırtını dayayabileceği bir kardeşin olması iyidir bence vakit kaybetmeden çalışmalara başlayın boşverin büyümesin :D

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bencede yapın hemen sonra insan tembelleşiyorr çok yaş farkıı oluyo çocukalr arasında buda iletişimlerinde sorun çıakrıyorr
    siz yapın 2. bebeğii :D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    offf en dertli benim bu açıdan kardeşim yok tek kaldım şimdiye kadar şimdi bi abim ablam olsaydı diyorum sırtımı dayardım onlara ohh en azından telefonda seslerini duymak bile güc verirdi bana sen acilen cocuğuna bi kardeş yap kardeş gibisi yoktur sanırım:D:D

5. özlem adıgüzel

özlem adıgüzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar şimdi daha net karar verdim teşekkürler :) zaman kaybetmek anlamsız.günler su gibi akıp gidiyor....ilk çocuğumda yaptığım yanlışları tekrarlamayacağımı düşünüyorum....çok hızlı günler geçirdim hiç çocuklu gibi evde oturmadım kayınvalidemle gün gün dolaştım....
    Inşallah nefsime hakim olurum bu defada oturup adamakıllı bebeğimle ilgilenirim....
    Sevgiler

Ilk merhaba :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Müslüman

Ilk Müslüman

İlk Müslüman Hazret-i Alîden 'r.a.' rivâyet edilir. Evvelâ islâma gelen, Ebû Bekrdir 'r.a.'. Hazret-i Resûl-i ekrem 's.a.s.' ile ilk önce kıbleye durup, nemâz kılan Ebû Bekrdir. Ebû Bekrin 'r.a.' islâma geliş sebebi şöyle idi: Hazret-i Ebû Bekr önceleri tüccâr idi. Sefer ve ticâret yapardı. Ekserî Şâma giderdi. Seferde iken, bir gece rü'yâ gördü ki, gökden ay...
  2. Ilk Yapacaklariniz

Ilk Yapacaklariniz

Kazazedeler arasında isen önce kendini de erlendir. - Sakin ol. - Kendi vücudunu kontrol et. - Gerekiyorsa kendine ilkyardı uygula.Ortamı de erlendir. - Devam eden riskleri ortadan kaldır.Kendini tanıt, etraftakileri sakinleştir. - Sa lam kişileri yardım ve güvenlik için organize et.Kazazedeleri de erlendir. - Tüm kazazedeleri hızla kontrol et - Öncelikli olanları belirleÖncelikli kazazede ile...
  3. Ilk merhaba

Ilk merhaba

selam melekler siteyi çok beğendim. bende mutlaka meleklere katılmalıyım dedim ve burdayım....!:amigo:
  4. Ilk geceniz

Ilk geceniz

Merhaba kizlar. Sakin yanlis anlamayin.. Ama ilk geceniz nasil gecti? Ilk eve girisinizde naptiniz.??
  5. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş