gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İlk Merhabaya Yazmadan Mutlaka Okumalisiniz !

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selam Sevgili Üyelerimiz, Melekler Mekani sitesi tamamen bayanlara ait bir palyaşım platformudur. Bu itibarla bu platforma üye olan kişilerin yazmış oldukları ilk mesajlarında, isimlerini ve nerden katıldıklarını belirtmeleri gerekiyor.

Bütün Üyelerimizin Kurallarımıza Uyması Gerekmektedir.

M.M.C

2604sultan, 21meltem ve minish bunu beğendi.
İlk Merhabaya Yazmadan Mutlaka Okumalisiniz ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir ilk merhabada benden :)

Bir ilk merhabada benden :)

Merhaba arkadaslar ,ben alm'dan Tamara evliyim ve Calismiyorum.Umarim burda SAYGINLIGIN,DÜRÜSTLÜGÜN ,SEVIYENIN VE GÜZEL PAYLASIMLARIN OLDUGU GÜZEL GÜNLER GECIRIRIZ,HERKESE SAYGILAR...
  2. merhabalar

merhabalar

herkese merhabalar..araniza isvecten katiliyorum..ismim ikbal 23 yasindayim 11 aylik dunyalar guzeli fatima adinda bir kizim var..umarim keyifli paylasimlarda bulunuruz..butun arkadaslara sevgi ve saygilarimla
  3. merhabalar..........

merhabalar..........

merhabalar.ben rüya.19 yaşındayım.üniversite öğrencisiyim.türk dili ve edebiyatı bölümünü okuyorum. benıde alın aranıza iyi forumlar...
  4. merhabalar :)

merhabalar :)

sakaryadan katıldım aranıza 1981 doğumluyum 11 yıllık evliyim 2 çocuğum var ve ev hanımıyım :)
  5. İlk Merhabaya Merhaba :)))))))))

İlk Merhabaya Merhaba :)))))))))

merhaba arkadaşlar ismim hasret ankara dan katılıyorum 1 buçuk yıllık evliyim bebişimiz yok ama düşünüyoruz çok bebeğndiğim ve samimi bulduğum bir site şimdiden herkezle iyi muhabbetler diliyorum
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş