gebe
  1. zuzum

zuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İlk mesaj :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında zuzum tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Gebelik konularını araştırırken tesadüfen buldum sitenizi (sitemizi :)) çok güzel,sıcak paylaşımlar okudum hemen üye olmak istedim. İstanbul da yaşıyorum,10 yıllık evliyim,bana göre 30 anneme göre 29 yaşındayım :e112:
    Sevgiler...

Son düzenleme: 15 Şubat 2009
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlk mesaj :)
    Evet sitemiz bir yuva sıcaklığındadır çıkarsız sevgi dolu arkadaşlık ve seninde belirttiğin gibi samimi paylaşımlarımız var.
    Sanada keyifli forum,samimi,güzel paylaşımlar ve kalıcı dostluklar edinmen dileğiyle aramıza hoş geldin melekk:)

3. zuzum

zuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok teşekkür ederim bu güzel karşılama için :)
    Samimi ve sıcak paylaşımlar yaşayacağımdan gerçekten eminim :))

4. =ZaMaN=

=ZaMaN= Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hoş geldin ablacımmm gerçekten burası sıcak bi mekan bende geleleli 4...5 gün oldu çok memnunum:)

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldiniz buraya bagımlı olacagınıza eminim samimiyet ve daha fazlasııııııı

6. zuzum

zuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

İlk mesaj :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  2. ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir vurulmuştu sanki. Fırtınalar hep içimde dolmayan bir boşluk ise benimleydi hep. Büşra ın gözyaşları durmadan akıyordu. Oturmuştu bir banka, gelene geçene aldırmıyordu hiç. Biraz evvel bir holding binasından çıkmıştı. İlk aşkı, ilk sevdiği birzamanlar komşusunun oğlu olan Kaanı ziyarete gelmişti. Senelerdir görmemişti onu. Öyle ....
  3. İlk kez açılım isteyenler için 30 mesaj kuralında bilmeniz gerekenler

İlk kez açılım isteyenler için 30 mesaj kuralında bilmeniz gerekenler

melek tarot Tarot baktırmak isteyen arkadaşlarımızın Dikkatine!!! Sevgili Melekler,Tarot'a baktırmanız için bir takım kurallar koyduk,bu kurallardan biride 30 msjı olmayanlara bakılmayacığıydı. Ama bazı yeni ve zeki geçinen arkadaşlarımız,30 msjı doldurmak için önüne gelen konuya birden çok gereksiz msj bırakıyor. 30 sayısını doldurmanız şart ama unutmayın ki biz yöneticiler o 30 msjınızı...
  4. Çeşitli Mesajlar

Çeşitli Mesajlar

Çeşitli Mesajlar arıyorum kızlar bana çeşit çeşit mesaj yazarmısınız lütfen çeşitli olsun her telden yani :)
  5. Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam nasıl atılır ? Arkadaşlarım ben xenforo kullandığımdan dolayı tek tek sizlere şunda şu şekilde malesef diyemiyorum ama hani konu içi ilk mesaja attığınızda reklamı yazılar sağından başlayıp altından da devam etsin diyor iseniz aşağıdaki kod sizin kullandığınız scriptin yada yapının ilgili bölümünden eklendiğinde cuk oturacaktır. Ha keza...

Sayfayı Paylaş