gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İlk okul Aşkı :))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

İlk okul Aşkı :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulların ilk günü, özellikle birinci sınıfa başlayan çocuklar için ürkütücü bir süreçtir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Aslıhan Kurt, çocuğun okula alışması sürecinde anne ve babaya düşen görevleri anlattı... Çocuklarımızın sosyalleşmeye başladıkları ilk yer, şüphesiz ailedir. İkinci durak ve en önemli basamak da okul hayatıdır. Konu 1. sınıf olunca bu, kimi çocuklar için iple...
  2. okulun ilk günü :P

okulun ilk günü :P

1. sınıfa daha yeni başlıyorum ilk gün (nedense) bütün defterlerim çubuklarım fasulyelerimi felan çantama doldurmuşum neyse okula gittim ders bitti eve girdim annem dedi çantan nerde ? farketmem biras geç olmuştu ama çantamı okulda unutmuştum :piha:
  3. Bergüzar- Halit aşkı okulda başlamış

Bergüzar- Halit aşkı okulda başlamış

halit ergenc berguzar halit berguzar korel i ergenc bergüzar bergüzar korel and ergenç Okul aşkları unutulmuyormuş demekki... Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç'ten ilk olarak konservatuvar yıllarında hoşlandığını söyledi. 21 yaşındayken okulda Ergenç'le sadece bir süre flört dönemi yaşadığını söyleyen Korel, "İkimiz sonradan arkadaşlığımızın daha değerli olduğunu gördük. Yıllar sonra...
  4. ilk okul nasıl yapıldı ?

ilk okul nasıl yapıldı ?

okul eğitim yuvamız olan ilk okulumuz bakın nasıl yapılmıştır. hepimiz biliriz. Okul,insanların, özellikle çocukların ve gençlerin eğitimi için açılmış, onların öğrenim yapmak amacıyla bir araya geldiği bir yerdir. Bu tanımlamadan iki gerçek ortaya çıkmaktadır: Okul belirli bir yerdir. Bir defada birden fazla çocuğun(veya gencin) eğitim gördüğü,öğrenim yaptığı bir kurumdur. Modern...

Sayfayı Paylaş