gebe
  1. firdevs coşkun

firdevs coşkun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ilk tanışma

Konu, 'Kadınlar' kısmında firdevs coşkun tarafından paylaşıldı.

ilk tanışma mesajları kadınlarla ilk tanışma mesajı mesajları etkili slm nbr
    nasılsın

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış yere konu açmışsın canım ilk merhaba bölümüne açacaksın buraya değil :)
    aşağıdaki linke tıklayarak oraya kendinden bişeyler yazabilirsin :)

İlk Merhaba - Meleklermekani.Com

ilk tanışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanışma

Tanışma

GİRESUNLU BAYANLAR MSJLARINIZI BEKLİYORUM SİZE ÇOK GÜZEL BİR İŞ FIRSATI İMKANI SUNACAGIM HEPİNİZİ BEKLİYORUM BEN GÖNÜL GİRESUNDAN MSJ LARINIZI BEKLİYORUM HEPİNİZİ ÇOK ÖPÜYORUM:a050::melek:
  2. Evliliğe İlk Adım-Tanışma Adabı

Evliliğe İlk Adım-Tanışma Adabı

tanışma soruları ilk tanışma sözleri ilk tanışmada söylenecek sözler tanışmada sorulacak sorular evlenilecek kıza sorulacak sorular Eşler birbirinin rızkı gibidir. Bu rızık da Levh-i Mahfuz'a yazılmıştır; zamanı gelince, sahibini bulur. Ancak yine de bizler bu rızkı edebine uygun aramakla yükümlüyüz. Dr. Dilaver SELVİ Evlilik, ilahi takdirle belirlenmiştir ve kimin kime nasip olacağını ancak...
  3. Tanışma..

Tanışma..

Slm melekler elif ben ..İSTANBUL dan katılılıyorum aranıza burada Zaman gayet iyi gececek bunu ii BİLİYORUM.. herkeze ii eğlenceler..
  4. Meleklermekanıyla tanışmam...

Meleklermekanıyla tanışmam...

Blog yazarıydım zaten... Öyle nette ilginç şeylere bakarken falan meleklermekanını gördüm.Bir süre öyle takip ettikden sonra birazda burda yazıp çizmek istedim.Malum buraya sadece kızlar girince yazılıp çizilecek konu sıkıntısı da olmaz.Üstelik biz kızlar galiba birazda birbirimizin açıklarından ders alırız , günün birinde o duruma düşeceğimizi düşünüp yardım ederiz bazen de nefret...
  5. İlk tanışmada beden dilinin önemi

İlk tanışmada beden dilinin önemi

ilk tanışmada neler konuşulur ilk tanışmada ne konuşulur beden dilinin önemi konuşulması gerekenler ne giyilir İlk tanışmanızda, karşınızda ki kişide beden diliniz sayesinde oldukça olumlu izlenimler bırakmanın tüm sırları bu yazımızda Melek'ler! Yurtdışında yapılan bir araştırmada iletişim gücünün yüzde 55’ini vücut dilinin oluşturduğu ortaya çıkmış. Bu nedenle biriyle tanıştığınızda...

Sayfayı Paylaş