gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk Türk Vampir Filmi Çekilecek

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ilk türk vampir filmi, oyuncuları, senaryosu, ne zaman çekilecek, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Nihayet bu da oldu!Yakında ilk Türk vampir filmini sinemalarda izleyeceğiz.

Teknik açıdan pek çok konuda yabancı sinemalardan geride olan ve özellikle korku filmlerinde yeterli başarıyı gösteremeyen Türk sinemasında bu ilki,Erdal Özyağcılar gerçekleştirmeyi planlıyor.

Karadağlar dizisinin sezon finalinden sonra yine Kaz Dağları'nda başlayacağı vampir filminin senaryosu Erdal Özyağcılar'a ait.

İnsanlarla ilişkileri sağlayan ara vampir diye nitelendirilen vejetaryen bir vampirin hikâyesinin anlatılacağı filmde, vejetaryen vampiri de Özyağcılar canlandıracak. 1400'lü yıllarda geçecek filmin kast çalışmaları devam ediyor.

İnşaallah beklediğimiz çıkmaz da biz de ilk vampir filmimizle gurur duyarız..:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    erdal özyagcılar iyi bir oyuncu suana kadar hiç senaryolarını görmedim senaryosu vardır filme uygulanmıstır belkide hiç rastlamadım o yuzden yorum yapmak istemiyorum ama izlerim :)

3. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    kesin başrolü ben oynarım hahaha
    bayılırım korku filmlerine hahaha

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah dediğin gibi olur titancığım :D

5. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zakkumun davulcusu cem olmalı bence.aynı vampir .maşşallah

İlk Türk Vampir Filmi Çekilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıyamette sorguya çekilecek ilk 3 kişi!

kıyamette sorguya çekilecek ilk 3 kişi!

Ebu Hureyre radıyallahü anh'den anlatılır: ResulüIlah aleyhisselam şöyle buyurdu: Kıyamet gününde üç kişi ilk olarak sorguya çekilir: Birincisi, cihad esnasında ölen kimsedir ki, Allah'ın huzuruna getirilir ve Allah , kendisine verilmiş olan nimetleri önüne serer. O da,bunlara nail olduğunu itiraf eder. Bunun üzerine Allah kendisine: Bu mazhar olduğun nimetler içerisinde ne...
  2. Vampir

Vampir

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir. Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir. Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç...
  3. Emre Altuğ - Türk Filmi

Emre Altuğ - Türk Filmi

Yok olamaz derdim böyle bir aşk Hep gülüp geçerdim bazılarına Türk filmi gibi derdim yaşadıklarına Ta ki sen girene kadar hayatıma Aklımda sen fikrimde sen Gece gündüz düşlerimde sen Aklımda sen fikrimde sen Gece gündüz düşlerimde sen Aklımda sen fikrimde sen Gece gündüz düşlerimde sen Aklımda sen fikrimde sen Var bi sebebi düşlerimdeysen Güne başlarken ayrılık var Gün biterken hasret acısı En...
  4. Yapılmış İlk Türk Filmi

Yapılmış İlk Türk Filmi

ilk türk filmi hangi yılda cekilmiştir ilk çevrilen türk filmi Yönetmen : Fuat Uzkınay Senaryo Yazarı : - Tür : Belgesel [Tur eklemek icin tiklayin] Etiketler : İlk Türk Filmi, Osmanlı İmparatorluğu, Rus, Ekle Ülke : Türkiye Süre : - Ayastefanos'daki Rus Abidesinin Yıkılışı, Osmanlı Devleti'nin I. Dünya Savaşı'na girdiği yıl çevrilen, Türk sinema tarihinin...
  5. Türk Televizyonlarının En Büyük Dizisi Çekilecek !

Türk Televizyonlarının En Büyük Dizisi Çekilecek !

Bu konu; türk televizyonlarının en büyük dizisi konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun bir süredir dizi piyasasaından uzak olan ünlü yönetmen Kudret Sabancı kendi iddiasına göre "Türk televizyon tarihinini en büyük dizisi"ni çekmek üzere kolları sıvıyor. Çektiği "Aliye", "Binbir Gece" ve "Aşk ve Ceza" gibi filmlerin reyting rekorları...

Sayfayı Paylaş