gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ilkyardım animasyon ilk yardım animasyon ilk yardım animasyonları ilkyardım animasyonları ile ilgili animasyonlar Arkadaşlar ülkemizde ilk yardımın ne kadar yetersiz olduğunu düşününce bu konunun çok faydalı olacağını düşündüm. infinity teknolojinin hazırlamış olduğu bu animasyon ile ilk yardım bilgilerinİ rahatça öğrenebilirsiniz.
    Animasyonlu İlk Yardım Eğitimi İçin Buraya Tıklayın.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu
    harıka ya..emegıne saglık:D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

emeğine sağıık canım

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların İlk Yaşlarda Eğitimi

Çocukların İlk Yaşlarda Eğitimi

Çocuğun ilk yaşlardaki eğitimi ve öğretiminde çocukta normal davranışların gelişmesi için neler yapılmalıdır? Çocuk anne ve babayı taklit etmeye çalışarak büyümektedir. Çocukluğun ilk yıllarında çocuk anne ve babasına adeta aşıktır. Onlar hata yapmaz. Onlar çocuğun gözünde adeta abidedir. Oidipus Kompleks denilen dönem de bu en yüksek seviyesine ulaşmaktadır. Bu ise 3 yaş ve civarında...
  2. ilk yardım rehberi rehperi

ilk yardım rehberi rehperi

BOĞULMA Böyle bir durumda sudan çıkarılan şahsın, yapay solunumla oksijenasyonu sağlanmaya çalışılmalı ve zaman kaybedilmeden hasteneye kaldırılmalıdır. Boğulma yüzme bilenlerin bile başına gelebilir. Suda boğulanların yalnızca yüzde 50sinin hiç yüzme bilmediği düşünülürse, yüzme bilenlerin de bazı önlemlere uymaları gerektiği anlaşılır. Ozellikle sualtında yüzenlerde duyu kaybı...
  3. İlk yardım çantası içeriği

İlk yardım çantası içeriği

ilk yardım malzemeleri nelerdir ve ne işe yarar ilk yardım çantasında bulunması gerekenler ve ne işe yaradıkları deprem çantasındaki malzemeler yarar deprem sonrası kullanılabilecek bir çantasında neler yer alır sonrası çantası İlk yardım çantasının basit ya da detaylı olması, kullanacak kişinin tıbbi bilgisine ve bir sağlık kurumundan ne kadar uzakta olduğuna göre değişir. Şehir merkezinde...
  4. Yaralanmalarda ilk yardım..

Yaralanmalarda ilk yardım..

yaralanmalarda ilk yardım video kesik pansumanı Yaralanmalarda ilk yardım YARALANMA Deri ve derialtı dokularının hasarına YARA denilmektedir. Yaralanmalarda genellikle ağrı ve fonksiyon kaybı vardır. Yarayı açık ve kapalı olmak üzere iki başlık altında inceleyebiliriz. Her türlü açık yara enfeksiyon için açık bir kapı demektir. O nedenle yaraya hemen müdahale edilmelidir. KAPALI...
  5. ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

arkadaşlar üniversitede ingilizce okuyan var mıı ? İngilizcem orta düzeyde lisede öğrendiğim kadar işte. Hazırlık okuyarak üstesinden gelebilir miyim ki ? İngilizce okumayı hiç düşünmesem miii ?? :uhu:

Sayfayı Paylaş