gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri...

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

ilkay akkaya konser tarihleri 2011 ilkay akkaya kahramanmaraş konseri maraş konseri 2011 konserleri konserleri Aglamak istiyorum :( O kadife sesiyle, ninni söyler haliyla Ilkay Akkaya Marasda konsere geliyor ve ben, ben :( orda olamiyorum... Marasdan olan Melisler, aranizda Ilkay Akkaya hayrani varsa buyrun gidin dinleyin benim yerimede...

İLKAY AKKAYA KAHRAMANMARAŞ KONSERİ 8 MART SALI 20:00 DA SABANCI KÜLTÜR MERKEZİNDE .BİLET SATIŞ: AYAKKABI MERKEZİ*DOST MÜZİKEVİ*GÖRTAT KEBAP*BERLİN MÜZİK* GENİŞ BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN 0532 332 40 05

Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010

Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010

ilkay akkaya konser tarihleri 2010 ilkay akkaya konser tarihleri 2010 istanbul 1. Bir Yanım Mersin Söz & Müzik: Yaşar Aydın 2. Gelmedin Diye Söz: Ahmet Can Akyol Müzik: Yaşar Aydın 3. Bu Şehir Söz & Müzik: Cengiz Akataş 4. Jiyan Şiir: Cegerxwin Müzik: Hüseyin Aydın 5. Aşk Dinmemiştir Şiir: Yılmaz Odabaşı 6. Şekerli Su Söz & Müzik: Ayhan Orhuntaş 7. Bir Özlemin İzdüşümü...
  2. Ilkay Akkaya - Hadi git

Ilkay Akkaya - Hadi git

HADI GIT Yaralanmış bir akşam vakti ömrüm Beni geceler bile anlar oldu Bütün ezgilerin sustuğu duraktayım Sen anlamadın gülüm suskunluğumu Varsın yokluğun zehir gibi yaşansın Düş de git yüreğimden sessizce İçimdeki çocuk öksüz kalsın Yorgunum gitmelerin tümüne Hadi git Yangın yemiş türküler gibi git Kalmasın gök mavisi ezgimde Su yeşili akmasın yüreğimde...
  3. Deniz Akkaya Davayı Kaybetti

Deniz Akkaya Davayı Kaybetti

deniz akkaya, haberleri, biyografisi, eski hali, burnu hakkında bilgi Deniz Akkaya kızının babası Efe Önbilgin’in açtığı borç davasını kaybetti. Bugün'ün haberine göre, Mahkeme, Akkaya’nın Önbilgin’den cipinin taksitlerini ödemek için aldığı 67 bin lirayı ödemesine karar verdi. Akkaya 3 yıl önce 150 bin euroya bir cip satın aldı. Ancak ünlü manken cipinin 67 bin lirasını ödeyemedi....
  4. Hakan Akkaya Abiye Modelleri

Hakan Akkaya Abiye Modelleri

Arkadaşlar Hakan Akkaya Abiye Modelleri arıyorum var mı sizde o abiye modellerinden
  5. Hakan Akkaya Kaç Yaşında

Hakan Akkaya Kaç Yaşında

Arkadaşlar Hakan Akkaya Kaç Yaşında acaba bilen var mı

Sayfayı Paylaş