gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İlkay Akkaya - Bu Son Olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
  2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlkay Akkaya - Bu Son Olsun

kim bilir daha neler bekler
    nelerin neresindeyim

bu son olsun çok yoruldum
    paramparça oldu kalbim

Tşklerrr....

İlkay Akkaya - Bu Son Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cehennemin son meleği ol...

cehennemin son meleği ol...

gözlerini eksik yaşanmış bir bahar gibi kullan gülüşünü as intihar koğuşlarına çelimsiz ruhlarda erken yagmurlar biriktir... nasılsa taşra hep hazırdır aşka.... üzülme sakin ! dönme kendine tesellisi ol cehennemin CEHENNEMİN SON MELEĞİ OL
  2. Cehennemin Son Meleği Ol !!!

Cehennemin Son Meleği Ol !!!

gözlerini eksik yaşanmış bir bahar gibi kullan gülüşünü as intihar koğuşlarına çelimsiz ruhlarda erken yagmurlar biriktir... nasılsa taşra hep hazırdır aşka.... üzülme sakin ! dönme kendine tesellisi ol cehennemin
  3. Hadi simdi "SoN" olsun...

Hadi simdi "SoN" olsun...

. . . . . . . . . . . . . İçim Acıyor.. Geçer , Geçer Elbette. Ya Hiç ummadığım bir yerde yeniden sızlamaya başlarsa ? Tadımdın.. Acımdın.. Haydi şimdi son olsun. Senle doğmayan ben , senle ölmeyeyim.. Al acımı giderken.. Ver tadımı silerken.. Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..! Hak ettin ! Yan için için.. Bir gece bir anlık nefese verirken geleceğimi tıkamamalıydım hayata bu kadar...
  4. Deniz Akkaya anne oldu.

Deniz Akkaya anne oldu.

Sevgili Melekler Sonunda O'da anne oldu. Sevgilisi Efe Önbilgin'den hamile kaldıktan sonra Amerika'ya giden Deniz Akkaya, dün bir kız çocuğu dünyaya getirdi.Bebeğinin ve kendisinin sağlık durumunu çok iyi olduğu öğrenildi Çocuğunun adını Ayşe koyan Deniz Akkaya, sonunda Amerika'da anne oldu. Sevgilisi Efe Önbilgin'le önce ters düşerek tek başına bebeğini doğurmaya karar veren Akkaya....
  5. Son nefesimde  sen ol !

Son nefesimde sen ol !

Sevgiliye güzel bir seslenis. Bu davete OLMAZ diyebilecek bir yürek yoktur Yanımda Ol Olurmu Şaşarsam bir gün gittiğim yoldan doğru yola sokmak icin gel olur mu...? Yollarım engellerle dolu ise yardım etmek için benimle gel olur mu...? Bırakmiyorlarsa beni sana dağları aşarak gel olur mu...? Uçurumun kenarında isem eğer elin elimde olsun olur mu...? Kalkarsa dünyada olmayan...

Sayfayı Paylaş