gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Ilkay Akkaya - Hadi git

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

HADI GIT
    Yaralanmış bir akşam vakti ömrüm
    Beni geceler bile anlar oldu
    Bütün ezgilerin sustuğu duraktayım
    Sen anlamadın gülüm suskunluğumu

Varsın yokluğun zehir gibi yaşansın

Düş de git yüreğimden sessizce
    İçimdeki çocuk öksüz kalsın
    Yorgunum gitmelerin tümüne

Hadi git
    Yangın yemiş türküler gibi git

Kalmasın gök mavisi ezgimde
    Su yeşili akmasın yüreğimde
    Bir solukta sussun ayrılık gülüm

Tamamlanmış yalnızlık olur ömrüm
    Gidersin temelli susarım gülüm
    İçim acır ürperirim ormanlarca
    En sağır yara olursun yüreğimde

Yıldızların en uzağı gibi susarım
    Yangınlar başlar sustuğum yerimden
    İçim acır ürperirim ormanlarca
    En sağır yara olursun yüreğimde

Ilkay Akkaya - Hadi git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010

Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010

ilkay akkaya konser tarihleri 2010 ilkay akkaya konser tarihleri 2010 istanbul 1. Bir Yanım Mersin Söz & Müzik: Yaşar Aydın 2. Gelmedin Diye Söz: Ahmet Can Akyol Müzik: Yaşar Aydın 3. Bu Şehir Söz & Müzik: Cengiz Akataş 4. Jiyan Şiir: Cegerxwin Müzik: Hüseyin Aydın 5. Aşk Dinmemiştir Şiir: Yılmaz Odabaşı 6. Şekerli Su Söz & Müzik: Ayhan Orhuntaş 7. Bir Özlemin İzdüşümü...
  2. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  3. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...
  4. Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri...

Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri...

ilkay akkaya konser tarihleri 2011 ilkay akkaya kahramanmaraş konseri maraş konseri 2011 konserleri konserleri Aglamak istiyorum :( O kadife sesiyle, ninni söyler haliyla Ilkay Akkaya Marasda konsere geliyor ve ben, ben :( orda olamiyorum... Marasdan olan Melisler, aranizda Ilkay Akkaya hayrani varsa buyrun gidin dinleyin benim yerimede... İLKAY AKKAYA KAHRAMANMARAŞ KONSERİ 8...

Sayfayı Paylaş