gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

İlkbaharın can yelekleri..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

İlkbaharda ne giyeceğim diye düşünmeye son.. İncecik örgü elbiseler çok pratik bir çözüm rahatlık ve hoş bir görüntü elde etmemizi sağlıyor,kısaca elbiseni giydin mi çizmeni ayağına geçir ve çık..çantanı unutmaaa...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok beğendim çok farklı duruyor..emeğine sağlık

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler cnm

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]şıklarmış canım saolasın

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok hoş canım
    teşekkürler

6. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazıları güzel bazıları ise sonbahar için tasarlanmış elbiseler gibi geldi bana tıpkı birkaçını beğendim ben de aldım böyle birkaç tane

İlkbaharın can yelekleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  2. Canıma

Canıma

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  3. 2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri

2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri

bol kot kombinleri yaz kombinleri yaz yelekleri kot yelek yelek 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda yelekler yine moda olacak....Yeni sezonun en trendi parçası yelekleri tarzınıza uygun olarak kullanmak istiyorsanız melekler yelek kombinlerine göz atmanızda yarar var :tik: Yelek Kombinleri Sokak modasının yeni gözdesi yelekleri, pantolonlarla olduğu gibi eteklerle birlikte kullanabilirsiniz. Ön kısmı...
  4. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim
  5. Yelekler

Yelekler

Çok güzel bunlar ya melişler alın bunlardan sizlere çok yakışcak :deli::deli:

Sayfayı Paylaş