gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ilker ayrık haberleri, ilker ayrık yeni filmi, ilker ayrık Sevgili melekler, Seksenler dizisnde yıldızı iyice parlayan ve Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındaki eğlenceli sunumuyla herkesin beğenisini toplayan sempatik oyuncu İlker Ayrık, yepyeni bir sinema projesiyle beyazperdede yer alacak. Filmde kendisine Galip Derviş dizisinden tanıdığımız Algı Eke eşlik ederken, filmde ayrıca Selim Erdoğan, Açelya Elmas, Burcu Biricik ve Yeşilçam'ın eski isimlerinden Oya Aydoğan eşlik yer alacak. Gelecek yıl vizyona girecek olan filmin adı ise "Kedi Özledi" olacak.

kedi-ozledi.jpg

İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile Mürsel (İlker Ayrık) Kimdir?

Geniş Aile Mürsel (İlker Ayrık) Kimdir?

geniş aile mürsel gerçek adı mürsel kimdir geniş aile Her hafta büyük bir beğeni ve zevkle izlediğimiz Geniş Aile dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Mürsel gerçek adıyla İlker Ayrık hakkında sizlere merak etitğiniz biyografi bilgilerini sunuyorum. 16/Ekim/1979′da Balıkesir’de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun oldu. 2005/2006 sezonun da, Aykut Taşkın...
  2. Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık Kimdir ?

Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık Kimdir ?

Bu konu; Seksenler Dizisi Çağatay Karakteri İlker Ayrık hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yüzlerinden biri olan İlker Ayrık, Seksenler dizisinin yanısıra halen "]Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programını sunuyor. Her iki programda da son derece başarılı bir grafik çizen İlker Ayrık 'ın hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle.. İlker Ayrık,, Türk...
  3. Akbank'ın Yeni Reklam Yüzleri Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık!

Akbank'ın Yeni Reklam Yüzleri Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık!

Bu konu; Akbank'ın Yeni Reklam Yüzleri Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son günlerde rol aldığı sinema filmi Kelebeğin Rüyası ile gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programı ve Seksenler dizisindeki başarılı performansıyla beğeni toplayan İlker Ayrık yeni bir proje için bir araya geldiler. Akbank'ın yeni...
  4. İlker Ayrık Baba Oldu!

İlker Ayrık Baba Oldu!

Bu sayfa; İlker Ayrık Baba Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80ler dizisinin başarılı oyuncularından, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunucusu İlker Ayrık baba oldu. Dün sabaha karşı bir erkek çocuk sahibi olan Ayrık çifti bebeğe Ferit ismini koydu. İşte detaylar.. Ünlü oyuncunun eşi Sanem Ayrık, dün sabaha karşı Acıbadem Fulya Hastanesi’nde normal doğumla...
  5. Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

burcu kara yeni proje burcu kara haberleri burcu kara Sevgili melekler, güzel oyuncu Burcu Kara yeni sezonda sürpriz bir projeyle ekranlara geleceğini söyledi. Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülenen güzel oyuncu sonunda sessizliğini bozdu. Yakında gerçekleşecek çalışması hakkında Kara, 'Bayram döneminde ailemin yanında olacağım. Daha sonra yeni sezon da yer alacak bomba...

Sayfayı Paylaş