gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar mümkünse acele tarafından ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında bilgi verip ve yardım eder misiniz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkesir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1.sınıf öğrencisi bıçaklanarak yaralandı

Balıkesir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1.sınıf öğrencisi bıçaklanarak yaralandı

Balıkesir bir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1. sınıf öğrencisi, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından bıçaklanarak yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Balıkesir'de Gazi İlköğretim Okulu'nda tuvalet ihtiyacı için izin isteyen E.A. (6), öğretmeni tarafından yanına bir arkadaşı daha verilerek tuvalete gönderildi. Arkadaşıyla birlikte okulun bahçesindeki tuvaletlere giden E.A.'nın...
  2. 2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

ARtık çocuklar da e-okul e-kayıt olayından kayıt ediliyormuş. Acaba 2012 yılında bunu nası yapacağız tam olarak gerekli bilgileri vermeniz mümkün mü bana. Sağolun.
  3. 2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

e kayıt sorgulama 2012 çocuğum hangi okula kayıt oldu nasıl öğreneceğim Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ile ilgili konularımıza bir yenisin daha ekliyor ve çocuğum hangi okul gidecek diyen anne ve babalar için, 2012 e kayıt sorgulama linki paylaşlıyoruz. Öğrenci sorgulama 2012 - 2013 linki için aşağıda ki bilgileri okuyup, verdiğimiz bağlantı linkine...
  4. Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor

Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor

2012 2013 eğitim öğretim yılı okullar açılıyor 2012 Sevgili melekler, 2012 2013 eğitim öğretim yılı yarın tüm yurt genelinde okul öncesi ve İlkokul 1. sınıflar için başlıyor. Meleklermekani.com ailesi olarak tüm öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyor, haberin detaylarına geçiyoruz... İlkokul 1. sınıfa yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve okul öncesi eğitime başlayacak...
  5. 2013/2014  İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama

2013/2014 İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama

2013 çocuğum hangi okula gidecek 2013 eğitim yılında kayıt sorgulama birinci sınıf kayıt sorgulama 2013/2014 Eğitim ve öğretim yılın da çocuğunuzun hangi okula kayıt olacağınhı merak ediyorsanız aşağıda ki ilgili linklere tıkladığınız takdirde sonuçları öğrenebilirsiniz. Ayrıca çocuğun bulunduğu aya göre okula başlama yaşlarının hesaplaması konusun da sizlere detaylı bilgileri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş