gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İlkokul Mezunlarına Özel Ehliyet

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İlkokul Mezunlarına Özel Ehliyet İlkokul Mezunlarına Ehliyet İçin Yasa Teklifi

İlkokul mezunu olupta ehliyeti olmayan tüm arkadaşlarımıza müjde!!! Evet arkadaşlar yeni yasa teklifi ile ilkokul mezunlarıda özel ehliyet alacak. İşte size ilgili haberin detayları Melek'ler;

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, ilkokul mezunlarının ehliyet almasına imkan veren yasa teklifi hazırladı.

TBMM Başkanlığı'na sunulan teklif, Karayolları Trafik Kanunu'nda değişiklik yapıyor. Teklif, otomatik vitesli araç kullanacak olan sürücü adaylarının, sürücü kurslarında otomatik vitesli araçlarla eğitim almalarına imkan sağlıyor.

Teklifle, sürücü belgesi alacak olanlarda aranan 8 yıllık temel eğitimi bitirmiş olma şartı, 18 Ağustos 1997 tarihinden önce ilkokulu bitirenler için aranmayacak.

İlkokul Mezunlarına Özel Ehliyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ehliyet..

Ehliyet..

Rüyasında ehliyet aldığını gören kimse doğru yolda demektir. Amacına ulaşacak ve huzur duyacak demektir.
  2. ilkokul öğretmenimiz

ilkokul öğretmenimiz

Günaydın melekler bugün ilkokul öğretmenim aklıma geldi sizlerede sormak istedim ilkokul öğretmenini hatırlayan varmı??
  3. İlkokul Mezunları Ehliyet Alacak mı

İlkokul Mezunları Ehliyet Alacak mı

İlkokul Mezunları Ehliyet Alacak mı bilginiz var mı ben öyle birşey duydum.
  4. İlkokul Mezunlarına Yönelik Ehliyet Alma İle İlgili Kanun

İlkokul Mezunlarına Yönelik Ehliyet Alma İle İlgili Kanun

Bu konu; ilkokul mezunları için ehliyet kanunu 2012 ile ilgili bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi artan trafik kazaları ve sürücü hataları nihayet ehliyet alma ile ilgili olarak hükümeti yeni kararlar almaya itti. Bununla ilgil olarak daha önce ki konularımızda sizlerle 2013 ehliyet alma şartları ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise ilkokul mezunları için...
  5. İlkokul Mezunları İçin 2012 Ehliyet Büyütme Şartları Nelerdir ?

İlkokul Mezunları İçin 2012 Ehliyet Büyütme Şartları Nelerdir ?

Bu konu; 2012 ehliyet büyütme şartları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilkokul mezunu olup ehliyet sahibi olanları ilgilendiren bir konuyla sizlerleyiz. Temmuz 2012 de çıkarılan bir kanunla ilkokul mezunu olarak ehliyet sahibi olanlara ehliyetlerini büyütme şansı verildi. Bir önce ki konumuzda ilkokul mezunları için ehliyet alma şartları ile ilgili kanun hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş