gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

ilkokul öğretmenimiz

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Günaydın melekler bugün ilkokul öğretmenim aklıma geldi sizlerede sormak istedim ilkokul öğretmenini hatırlayan varmı??

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hey: ben ben ben ben hatırlıyorum. ilkokulda çok sevdiğimiz oku müdürü okuldan tayini çıkarken bizi bırakmasın diye arabasının egzoz borusuna havuç tıkamıştık :hihi: hiç kızmamıştı ama aksine sevinmişti :D:D sonra yeni gelen öğretmenleri hiç sevmemiştik evli bir çifti soy isimleri berdibekti biz de sevmediğimiz için hep mercimek öğretmenler derdik sonra benim 5. sınıftaki bir bayan öğretmenim vardı ben onu oda beni çok severdi ben biraz muzur bir çocuktum küçükken :D:D köyde okuyordum ozaman öğretmenim kaplumbağaları seviyor diye tenefüste gidip bir kaplumbağa aramış bulmuş ve derse getirmiştim hahaha öğretmenimm bayılmıştı hayvanı görünce hahaha gerçekten bayıldı sanmayın mutluluktan bayılmıştı :D:D ayy ben neydim yaaa ahh ahhh canım öğretmenlerim keşke bir fırsat olsada gidip görsem ellerini öpsem ne çok mutlu olurdum:hıms:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tabi ki hatırlıyorum:D Hatta geçmişte sizlerle paylaşmıştım:) BURAYA TIKLARSAN okul yıllarında ki *****'ın maceralarını okursun:A:A

4. nesllihan

nesllihan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben ben ben hatırlıyorum :D vedat hatipoğlu canım öğretmenim ya hala daha görüşürüz emekli olduktan sonra beyaz esya dükkanı actı adam hala çalışıyo :)

5. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biizm ilkokul öğretmenimiz sürekli evde ne lup bittiğinin anlattırırdı bizlere belki de merak ettiğ içinsi belki de anlatımımızın gelişmesi için.:) Bir taşla iki kuş kızlar.

6. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    evet hatırlıyorum ve hala görüşüyorumm behice demettti öğretmenimi ismii...düğünem bile gelmişti:)

ilkokul öğretmenimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler

Öğretmenler

ÖĞRETMENLER... Bilgisizlikten çorak ve çatlayan topraklara dönen nesilleri, başyapıt durumuna getirenler...Tükeninceye kadar yanan bir mum gibi etrafını aytınlatanlar... Kültürü oluşturarak zekâyı, hayali, duyguyu işleyenler, şekil verenler... Mevlâna'nın,Yunus'un sevgi bahçelerinden inciler; Itri'nin bestelerinden Veysel'den güller deren hisler...Karlı çizmelerle, karlı...
  2. Ajda Pekkan - İlkokulda Tanışmıştık

Ajda Pekkan - İlkokulda Tanışmıştık

tanışmıştık Biz çocukça anlaşmıştık Saklanbaç oynarken bak biz İ�ok mesuttuk çok ikimiz Sonra geldi orta okul çattı Arkadaşlığımız biraz daha arttı Yanyana ötürdük kopya verdik Bakın şimdi istikbİ¢l bizim derdik Lisede başladın ilk çapkınlığa Tehlikeye düştü bizim de rüya Bir arkadaş buldun ki ismi Hülya Birden yıkıldı başıma dünya İlkokulda tanışmıştık Biz çocukça...
  3. masum ilkokul küfürleri

masum ilkokul küfürleri

eşşek! +domuz.. -sensin.. +sensin!.. -ne diyorsan iki katı.. +10 katı.. -çelik ayna.. (ne dersen sana ) -salak +sallanda sümüğüne bak -yuvarlada ağzına at -salak +sapsalak -sarmısak +sapsarmısak... ( yaratıcılıklar gelişiyo ) -sana ne? +saman ye -samancının kızıyla evlenirsen bana ne?? -ayııı + **** girsin keman yayı - seninkine de ingiliz tramvayı + sana hamdullah dayı......
  4. İskender Büyük iLkokuLda

İskender Büyük iLkokuLda

İskender Büyük ilkokulda da rahat durmamış bakın bakın :) nazımım benim ödevlerimide yap ben incimle evcilik oynıycam iskender ağlar hoca : ne oldu iskender... İskender : Polatım kalemimi kırdı hoca : neden kırdın evladım... Polat : sonunu düşünen kahraman olamaz hocam İskender:Nazımım bizim matematikçi bana taktı.Suikast için hazırlıklara başla. Nazım:Efendim geçen seferde ben...
  5. İlkokul Öğrencilerinin Çantaları Hafifliyor!

İlkokul Öğrencilerinin Çantaları Hafifliyor!

ağır okul çantası, ilkokul çantası, ilkokul çantaları Sevgili melekler, okul başlamadan önce vellerin ve çocukların kabusu haline gelen ağır okul çantaları yeni bir uygulamayla hafifleyecek. Milli Eğitim Bakanlığı ilkokul öğrencilerinin ders kitaplarını, birinci ve ikinci dönemde okutulacak müfredata göre ikiye böldü. Bu sayede çocuklar ikinci dönem işleyecekleri konuların bulunduğu...

Sayfayı Paylaş