gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

5 Yaşındaki çocuklar ne zaman hangi tarihte okullara kayıt olacaklar ? Bununla ilgili bir haber var mı ?
    Çocukların okul aşı biliyorsunuz düşürüldü sevgili melekler. Bakalım bu kadar küçük çocuklar okula giderken ne gibi arızalar çıkartacaklar. Bununla ilgili haberin detayında ve devamında şunlar söyleniyor.
    60 aylık Çocukların Okul Kayıtları nasıl olacak?
    Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık, ilköğretime başlama yaşının 66 ay olduğunu belirterek, velilerin 60-66 aylık çocuklarını ilkokula başlatmak istemeleri durumunda Haziran ayındaki kayıt döneminde okullara dilekçe verebileceklerini bildirdi.

Kocabıyık, 12 yıllık zorunlu eğitime yönelik uygulamalara ilişkin yaptığı açıklamada, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı için 30 Eylül 2012 tarihi itibarıyla 66 ayını tamamlayan tüm çocukların okul kayıt işlemlerinin e-okul sistemi üzerinden merkezden yapılacağını belirtti.

İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 Yaş çocuklarında hayali arkadaş ...

5 Yaş çocuklarında hayali arkadaş ...

Hemen hemen hepimizin 5 Yaşlarinda Hayali bir Arkadaşi olmustur degilmi meleklerim :):) Bunun kaynagi ney, buyrun... Beş yaş da çocuğun gelişimindeki önemli yaşlardan biridir. Bu yaştaki bir çocuğun hayal gücü oldukça gelişmiştir. Bunun yanında, çocuk yaşadığı ortamla ilgili olarak da çok çeşitli gözlemler yapabilmekte ve bunları oyunlarına yansıtabilmektedir. Bu yaştaki çocuk,...
  2. içinizdeki çocuk kaç yaşında??

içinizdeki çocuk kaç yaşında??

içinizdeki çocuk kaç yaşında Kişilik Testleri:İçinizdeki çocuk kaç yaşında benim sonucum: İÇİNİZDEKİ ÇOCUKLA YAŞITSINIZ İçinizdeki çocukla beraber büyüdünüz, bu nedenle sizinle aynı yaşta. Çünkü uyum denen şeyin duayenisiniz. Ortam ve insanlarla hep uyumlusunuz. Her çağınızı doya doya yaşıyorsunuz (yaşadınız). Hiçbir konuda aşırılıktan eser yok. En gelişkin duygunuz gerçekçilik. Hayalini...
  3. İçindeki Çocuk Kaç Yaşında ?

İçindeki Çocuk Kaç Yaşında ?

Test yapmadan;kendinizi tanıdığınız kadarıyla : İçinizdeki ÇocuğunKaç Yaşında olduğunu düşünüyorsunuz ?? :pop2:
  4. 5 yaşındaki çocuğun velayeti

5 yaşındaki çocuğun velayeti

iyi günler. benim 5 yaşında çocuğum var. ben eşimden ayrılmak istiyorum. ama çocuğumun velayetini ben almak istiyorum.ama onlar vermezler diye cesaret edemiyorum.eşim içki kullanıyor.bana velayetin verilme ihtimali nedir
  5. çocuğum 1 yaşını geçti ne zaman yürüyecek

çocuğum 1 yaşını geçti ne zaman yürüyecek

Kızım 1 yaşını geçti ve hala yürümüyor. Normal mi bu ? Çocuklar kaç yaşına kadar yürürler ? Gerçi ben de geç yürümüşüm ama :S

Sayfayı Paylaş