gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İLSİS'e Internet Explorer 8 ile Giremiyorsanız

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ilsis teknik destek ilsis şifremi unuttum tarayıcı tarayıcı sorunu Biliyorsunuz ki öğretmen arkadaşlarım,
    Milli Eğitim Bakanlığının resmi sitesindeki ilsis uygularımıza Internet Explorer'dan başka tarayıcıyla giremiyorduk. En rahat uygulama için bu tarayıcıyı kullanıyoruz.

Internet Explorer tarayıcısını IE8'e yükselten arkadaşlarımız İlsis'e giremediklerini, tarayıcının bu uygulamayı desteklemediğini belirten bir uyarıyı görebilirler.

Bunun için meb.gov.tr sitesinden İLSİS uygulamasına girin, uyumsuzluk uyarısı verdiğinde sağ üst köşedeki Tools yani Araçlar'dan Compatibilitiy View Settings yani Uyumluluk Modu Seçeneklerine girin ve siteyi ekle diyin. Sorununuz çözülecektir.

İLSİS'e Internet Explorer 8 ile Giremiyorsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bush ile geçen 8 yıl

Bush ile geçen 8 yıl

ABD'nin 43. Başkanı George Bush döneminde sera gazından işgallere dek pek çok olumsuz olay bulunuyor. İki dönem üst üste, yani 8 yıl görev yapan Bush'un başkanlığı döneminin önemli tarihleri şöyle: 2001 20 Ocak: George Walker Bush, Demokrat aday Al Gore'a karşı "şaibeli" olarak anılan seçimin ardından 43 Amerikan Başkanı oldu. 29 Mart: Sera etkisi gazların atmosefere...
  2. İnternet explorer 8 indirin

İnternet explorer 8 indirin

Teknolojiye ayak uyduran Microsoft firması sonunda İE 8 i biz net kullanıcıları için kullanılır hale getirdiler. İsteyen arkadaşlarım aşağıdan indirebilirler. Hadi hayırlı olsun :) Select your country/region from the list below Bu sekmeden indirmek istediğiniz dili, Select your Operating System from the list, and click the link to access your download Bu sekmeden işletim...
  3. Foruma giremiyorum..

Foruma giremiyorum..

Benim bir sorunum var sanırım sadece benim değil başka kişilerde de oluyor sanırım bu.Forumda takılıyorum birden forumdan düşüyorum.İnternet var bir çok siteye girebiliyorum fakat melekler mekanına giriş yapamıyorum 10 dakika yada 1 saat ve ya aradan bir kaç saat geçtikten sonra tekrar giriş yapıyorum bunun nedeni ne ? sorun benim kullandığım pc demi yoksa forumda mı?
  4. Windows 8 İle İlgili Bilgiler

Windows 8 İle İlgili Bilgiler

windows 8, nedir, özellikleri, çalışması ,detaylar, ayrıntılar, çıktı mı, ile ilgili bilgiler burada melekler Windows 8, Windows’un yongadan arabirime kadar her alanda yeniden tasarlanmasıyla oluşturuldu. İster klavye ve fareye sahip olsun, isterse sadece dokunmatik bir ekrandan oluşan bir bilgisayar olsun Windows 8 tabanlı cihazlar artık yepyeni bir tür aygıta dönüşecek. Yeni arayüz...
  5. Internet Explorer Giriş Sayfanız Kilitlendiyse Ne Yapacaksınız?

Internet Explorer Giriş Sayfanız Kilitlendiyse Ne Yapacaksınız?

internet explorer giriş sayfanız kilitlendiyse ne yapacaksınız yapmanız gereken ayar nedir nasıl aktif edeceksiniz ile ilgili bilgiler burada melekler Explorer sayfanız kilitlendi ve bir türlü ana sayfa ayarınızı yapamıyorsunuz.Çünkü ayar kutucuğu aktif görünmüyor.Bir casus (spy) programcığın bize hediyesi olan bu durum karşısında telaşlanmanıza gerek yok.Birkaç küçük ayarla sorun çözülecek...

Sayfayı Paylaş