gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

İltifat ettiren 4 renk

Konu, 'Çöplük' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

Mor

Saç renginiz, cilt tonunuz ne olursa olsun herkese yakışan bir renk mor. Ne çok sıcak ne çok soğuk. Uzmanlar için mor mükemmel çünkü siyah, koyu kahverengi ya da gece mavisi gibi çok yönlü bir renk.

Kırmızı

Kırmızı kıyafetler her zaman seksi ve iddialıdır. Uzmanlar, mutsuz ya da halsiz olduğunuzda kırmızı giyip canlanmanızı öneriyor. İngiltere-deki Durham üniversitesi uzmanlarına göre, kırmızı giyen sporcuların diğer renk giyenlerden daha başarılı. İlgi odağı olmak, sıcak bir görünmek istiyorsanız makyajda da, çilek kırmızısı ya da domates kırmızısını deneyebilirsiniz.

Petrol Mavisi

Petrol mavisi size daha canlı ve zinde görünüm verir. Daha sağlıklı görünürsünüz. Yazın turkuvaz ile kullanırsanız daha parlak bir görünüm verirsiniz. Sonbaharda ise siyah, kahverengi ile kullanabilirsiniz.

Gül Kurusu

Pembe tutkunları bu işe çok sevinmese de gül kurusu iltifat almanız için harika bir tercih. Bu renk giyen kişiye bir masumiyet ve ışıltı veriyor. Aynı tonda bir ruj da herkese çok yakışacaktır.

petrol mavisi , mor ve gül kurusu bişi giydiğimde çok yakışmış denmişdi baya doğru. bi kırmızı da denemedi çünkü kırmızı hiiiçbirşeyim yook :D:D alcam alcam yakıştırıp da alamadım. polodan t-shirt alarak başlangıç yapmaya karar verdim 3 aydır alıcam hala hahaha

FairyTale ve bettt bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendimi siyah beyaz kıyafetler icinde daha rahat hissediyorum ama sevgilim fusyayı seviyor :D

İltifat ettiren 4 renk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İltifat

İltifat

Aile üyeleri birbirlerine iltifat etmeli.Kadın ve erkek,o güne kadar eşinden aldığı güzel şeylerin ne olduğunu söylemeli.Örneğin"Bana güven verdin"veya"Seninle birlikte olmak keyifli;senin yanında kendimi rahat hissettim/hissediyorum"demeli.Eşimizin ,mutlaka bizi rahatsız eden davranışları vardır;bunları söyleyelim.Ama lütfen,onun bizi olumlu yönde etkileyen geçmişe veya şu...
  2. iltifat msjları

iltifat msjları

kardeşe iltifat sözleri Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kiz da mesaj okuyor Dünyada bir cok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutlulu?a layik bir insan var o da su an...
  3. intihar ettiren resim...

intihar ettiren resim...

Bu resme uzun süre bakanlar intihar ediyorlarmış..ne alaka anlamadım arkadaşlar bir de siz bakın bakalım bişey anlayacakmısınızOldukça garip bi olay Not :intihar edecek olan varsa sorumlu değilim :melek::dp47: sakın yanlız yapmayın
  4. 4 büyüklerin msn renk kodları

4 büyüklerin msn renk kodları

msn renk kodları galatasaray renk kodları Beşiktaş için Code: ·$0,1 b ·$1,0 e ·$0,1 ş ·$1,0 i ·$0,1 k ·$1,0 t ·$0,1 a·$0,1·$1,0 ş Trabzonspor İçin Code: ·$11,5T ·$5,11R ·$11,5A ·$5,11B ·$11,5Z ·$5,11O ·$11,5N ·$5,11 S·$11,5P ·$5,11O ·$11,5R·$5 Fenerbahçe İçin Code: ·$33,2F ·$2,33E ·$33,2N ·$2,33E ·$33,2R ·$2 Galatasaray İçin Code: ·$8,46G ·$46,8A ·$8,46L ·$46,8A...
  5. Hoş ve tebessüm ettiren karikatürler

Hoş ve tebessüm ettiren karikatürler

tebessüm ettiren sözler

Sayfayı Paylaş