gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

iltifat msjları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kardeşe iltifat sözleri
    • Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kiz da mesaj okuyor
    • Dünyada bir cok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutlulu?a layik bir insan var o da su an mesajimi okuyor
    • BIR UMUT SERPILSIN YUREGINE, BIN MUTLULUK DOGSUN GUNLERINE, HERSEY KENDIN GIBI VE GOZLERIN KADAR GUZEL OLSUN...

iltifat msjları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İltifat

İltifat

Aile üyeleri birbirlerine iltifat etmeli.Kadın ve erkek,o güne kadar eşinden aldığı güzel şeylerin ne olduğunu söylemeli.Örneğin"Bana güven verdin"veya"Seninle birlikte olmak keyifli;senin yanında kendimi rahat hissettim/hissediyorum"demeli.Eşimizin ,mutlaka bizi rahatsız eden davranışları vardır;bunları söyleyelim.Ama lütfen,onun bizi olumlu yönde etkileyen geçmişe veya şu...
  2. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  3. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  4. Yaşar - İltifat Et

Yaşar - İltifat Et

İltifat et bana Çocuklar gibi sevindir Yarısı benimse bu günahın Yarısı da senindir Zaman zaman acılardan Bir yol geçer acıtmadan Sen aslolan sevgimizden bahset Terketmiyor biliyorsun seni de beni de Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde Esmiyorsun kaç zamandır sevdam göğüme Bulutları ezberledim Terketmiyor biliyorsun seni de beni de Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde Söyletmiyor serbelam...
  5. İltifat ettiren 4 renk

İltifat ettiren 4 renk

Mor Saç renginiz, cilt tonunuz ne olursa olsun herkese yakışan bir renk mor. Ne çok sıcak ne çok soğuk. Uzmanlar için mor mükemmel çünkü siyah, koyu kahverengi ya da gece mavisi gibi çok yönlü bir renk. Kırmızı Kırmızı kıyafetler her zaman seksi ve iddialıdır. Uzmanlar, mutsuz ya da halsiz olduğunuzda kırmızı giyip canlanmanızı öneriyor. İngiltere-deki Durham üniversitesi uzmanlarına göre,...

Sayfayı Paylaş