gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlyas Salman öldü mü ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar facebookta gördüm ilyas salman öldü mü öldü ise neden öldü yazık yaaa :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İlyas Salman'ın öldüğüyle ilgili haber asparagas olabilir. Şubat ayında 2012 yılı için diyorum, bir trafik kazası geçirmişti ve haber aşağıdaki şekildeydi. Ama belirttiğim üzere ölümü ile ilgili bir bilgi yok umarım asparagastır.
    Ünlü sinema sanatçısı İlyas Salman,
    Bostancı'da aracının kaza yapması üzerine gittiği oto sanayisinde, kayan bir aracın çarpması sonucu hastanelik oldu. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Salman'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İlyas Salman, Bostancı'da karıştığı maddi hasarlı trafik kazası sonucu aracındaki hasarı tamir ettirmek için gittiği Bostancı Oto Sanayi Sitesi'nde bir aracın kendisine çarpması üzerine yaralandı. Salman hemen yakındaki Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Burada ilk tedavisi yapılan Salman'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken, çarpma sonucu vücudunda kırık olup olmadığının belirlenmesi için ortapedi servisinde tedavi altında tutulacağı öğrenildi.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuyla ilgili haberi olan misafirlerimizin yada üyelerimizin de bilgi vermesini rica ediyoruz. Tv lere bakıyoruz belki son dakika haberi ise verirler. Yine dediğim gibi umarım asparagastır.

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aa öldümüü bende baktım ama yok öyle bir haberr alla alla nerden çıktı bu haber acaba

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayır ölmemiş.ağır bir kolon kanseri geçiriyormuş.ama ddoktorlar umutlu konuşmuyor:(((

İlyas Salman öldü mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  3. İlyas Salman kimdir

İlyas Salman kimdir

ilyas salman kimdir ilyas salman kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, Geçtiğimiz günlerde alkollü araba kullanması sonucunda ehliyeti elinden alınarak, magazin gündemine oturan usta oyuncu İlyas Salman hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler! İlyas Salman Doğum yeri Malatya, Türkiye Mesleği Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu İlyas Salman (d. 1954 Malatya)...
  4. İlyas Salman Kimdir, Resimleri var mı

İlyas Salman Kimdir, Resimleri var mı

Arkadaşlar sinemanın usta ve çirkin oyuncularından olan İlyas Salman ın hayatıyla ilgili bilgi sunmanızı ve mümkünse bana bir de İlyas Salman Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum:)
  5. İlyas Salman Hayatı ve Biyografik Bilgileri, Resimleri

İlyas Salman Hayatı ve Biyografik Bilgileri, Resimleri

İlyas Salman Kimdir, Resimleri İlyas Salman Kimdir Sevgili melekler, bu makalemizde Türk sinemasının sevilen komedi oyuncularından İlyas Salman hayatı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.. :) 14 Ocak 1949 yılında Malatya ilinin Arguvan ilçesinde doğdu. Aslen Arguvan, Malatya'lıdır. Arguvan ilçesi Asar köyü nüfusuna kayıtlıdır. Uzun yıllardır oynadığı Kürt tip rolleri yüzünden...

Sayfayı Paylaş