gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

imam bayıldı(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

imam bayıldı(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabak bayıldı

kabak bayıldı

Malzemeler: - 1 kg.kabak, - 2 adet domates, - 3 adet soğan, - 1/2 su bardağı zeytinyağı, - 8-10 diş sarmısak, - 2 tatlı kaşığı toz şeker, - Yeteri kadar tuz, - 1/2 demet dereotu. Yapılışı: Kabakların üzerini kazıdıktan sonra kabak oyacağı ile içlerini çıkartın. Kabakları uzunlamasına ikiye kesip yıkadıktan sonra bir tepsiye dizin. Soğanları halka halka doğrayın. Kızdırılmış yağda...
  2. Taklidi İmandan Tahkiki İmana

Taklidi İmandan Tahkiki İmana

Küfüre düşüren sözler nelerdir?Küfüre düşen bir insanın tevbesi kabul edilir mi? 23-Eylül-2006 - 18:50:46 Cevabımız Değerli Kardeşimiz; Âhirzaman fitnesinin, inşallah, zevâle meylinin başladığı son devrini yaşıyoruz. Bazı çevrelerde günahtan kaçınmak âdetâ ayıp addediliyor. Namus, iffet, hayâ mefhumları kalabalık ana caddelerden süratle dar sokaklara, kenar mahallelere, kuytu evlere...
  3. bayıldım bunlaraaaaa

bayıldım bunlaraaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...

Sayfayı Paylaş