gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

imam cami bahçesinde bıçakla yaralandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İzmir'in Bornova ilçesinde bir imam, cami bahçesinde bıçakla yaralandı. Bornova'daki Fatih Camii'nin imamı Muhsin Sagsoz (43), caminin bahçesinde tanımadığı bir kişiyle karşılaştı.

Akli dengesinin yerinde olmadığı ve dengesiz hareketlerde bulunduğu ileri sürülen kişi, bahçenin temiz olmadığını söyleyerek imam Sagsoz'u bacağından bıçakla yaraladı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Sagsoz'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olaydan sonra kaçan ve kimliği henüz tespit edilemeyen şahsın yakalanmasına çalışılıyor.

internethaber.com

imam cami bahçesinde bıçakla yaralandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
  3. Bıçak

Bıçak

Hizmetçi, yardımcı ve arkadaştır. Keskin bıçak çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya ve faydalı arkadaşa; kör bıçak bunların tersine, Kadının gördüğü bıçak onun sevğidi erkeğe, Erkeğin gördüğü bıçak mal ve güçe, Bıçak yutmak oğul evladından gelecek iyilliğe, Hamile kadının ve onun kocasının gördüğü bıçak erkek çocuğa, Mahkemesi olan kişinin elindeki bıçak sağlam delile, Bıçağın eli kesmesi...
  4. Nalan - Yaralandım

Nalan - Yaralandım

-------------------------------------------------------------------------------- Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Ben zaten acıların Gözdesi oldum En tatlı yalanların Kölesi oldum Yaralandım yaralandım Karalandım karalandım Bir günahın koynundayım Ah bunaldım Daha çok acı verme git Düşünme hiç hadi git Üzülmedin benim için Bu kadarmı taş mı...

Sayfayı Paylaş