gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İmam Hatip Lisesi Mezunları Kpss Alan Koduna Dikkat

Konu, 'Egitim' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

imam hatip kpss imam hatip lisesi kpss mezunlarına iş lisesi mezunları alan kodları [​IMG]

ÖSYM tarafından yürütülen KPSS tercih işlemlerinde en sık rastlanan sorun, imam hatip lisesi mezunlarının alan sorunudur. Bu liselerden mezun olan bazı adaylar alanlarını ‘Edebiyat’ ‘Sosyal Bilimler ve Edebiyat’ şeklinde işaretlemiştir. Ancak bu adayların alanlarını mezun olduğu lise şeklinde değiştirmelidir. Aksi halde bilgisayar tercihlerini direkt eleyecektir. Kılavuzda yer alan açıklamaya göre dilekçe ile 2 Ocak 2008 tarihine kadar ÖSYM’ye başvurulmalıdır.

İmam Hatip Lisesi Mezunları Kpss Alan Koduna Dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatip

hatip

Mimberde görülen hatip uzun ömre, günahlardan tövbeye, alçak gönüllülüğe, temiz ve iyi giyinmeye, iyilikle emredip kötülükten sakındırmaya, Konferans, panel, sempozyum veya herhangi bir hitabet kürsüsünde temiz ve düzgün konuşan hatip hayra, Sözü uzatan,, güzel konuşmak için kendini zorlayan hatip riyakar, nifak ehli birine, Kadının mimberde hutbe okuduğunu görmesi salih bir kimse ile...
  2. Telefon alan kodları şehirlere nasıl verilmiştir?

Telefon alan kodları şehirlere nasıl verilmiştir?

ankaranın alan kodu ankaranın telefon alan kodu 222 0222 448 Türkiye'deki telefon şehir kodları listesine bakarsanız, birbirine komşu şehirlerin kodlarının çok farklı, kod numaraları yakın olan şehirlerin ise birbirlerinden çok uzak olduklarını görürsünüz. Bunun nedeni, kod sisteminin tuşlu telefonlar yaygınlaşmadan önce kadranlı telefonlara göre kurulmuş olmasıdır. Kadranlı telefonlarda 9'u...
  3. İzmit Mimar Sinan Lisesi Öğrenci ve Mezunlar Grubu

İzmit Mimar Sinan Lisesi Öğrenci ve Mezunlar Grubu

izmit mimar sinan lisesi izmit mimar sinan lisesi mezunları mezunları öğretmenleri Bu forumda izmitli vardır ama bu okuldan mezun olan varmı acaba? Ben ortaokulundan 93'de lisesinden de 96 da mezun oldum,izmitli mimar sinan mezunlarını merak ediyorum,bakalım kimler ziyaret edicek sayfamızı
  4. 2012 Lise mezunları için kpss

2012 Lise mezunları için kpss

Arkadaşlarım lise mezunları için kpss 2012 de sınavı var mı bunun başvuru ve sınav tarihi tam olarak ne zaman
  5. 689 Hangi Ülkenin Alan Kodudur ?

689 Hangi Ülkenin Alan Kodudur ?

689 Nerenin kodu 689 Hangi Ülkenin Alan Kodu Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 689 nomaralı alan kodunun hangi ülkeye ait olduğunu söyleyelim.. :) 689 aşağıdaki ülkenin telefon kodudur. Fransız Polenezyası

Sayfayı Paylaş