gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

İmam hüseyini vurdular ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

imam hüseyini vurdular imam hüseyini vurdular ilahisi ilahisi kerbelada kerbelada imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar
    al kanlara boyadılar
    kerbelada kerbelada
    imam hüsyin susamıştı
    bir yudum su aramıştı
    ana yüreği yanmıştı
    kerbelede kerbelada
    imam hüseyin şehit oldu
    gül bahçemde güller soldu
    topraklar kan ilşe doldu
    kerbelada kerbeda

İmam hüseyini vurdular ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni hüseyin vurdu ühüüü

beni hüseyin vurdu ühüüü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
  3. Dilek Budak - Vur Vur

Dilek Budak - Vur Vur

Ask için aglarim askla gülerim Ask için çarpiyor yanan yüregim Ask için ölmekse ölebilirim Vur vur vur Askin serefine vur Vur vur vur Kadehin dibine vur Vur vur vur Vur vur vur Hüzün karasi gözleri gülüsleri inan aklimda Acisina tatlisina hazirim bu askin sonuna Sevdana açildim yelkenler fora Hiçbir firtina duramaz benim karsimda
  4. Hasan,hüseyin ilahisi

Hasan,hüseyin ilahisi

hasan hüseyin ilahisi hasan hüseyin ilahileri ilahisi sözleri babam benim adımı koymuş huseyin babam benim adımı hasan hüseyin koymuş 2 sevgili peygamberim bu haberi aaa duymuş o gece rüyasında bir söz vermiş babama 2 bu sevgili yavrucak büyüyünce birazcık rüyasına gelirim onu gül gibi severim kucağıma alırım onunla hep oynarım 2

Sayfayı Paylaş