gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İmam nikâhı nasıl düşer?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İmam nikâhı nasıl düşer - İmam nikâhı nasıl yapılır bilen var mı? Kızlar dinimizce farz olan imam nikahı nasıl düşer bu konuda bilgisi olan var mı. Ayrıca imam nikahı düşünce yeniden yapmak gerekir mi :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İmam nikâhı nasıl düşer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İman Nedir, Nasıl İman Ederiz?

İman Nedir, Nasıl İman Ederiz?

iman nedir çeşitleri iman çeşitleri nelerdir nedir nelerdir imanın İman'ın kelime anlamı, herhangi bir şeye inanmak demektir. Dindeki anlamı ise; Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in Cebrail adındaki melek aracılığı ile Allah'tan aldığı bilgilerin doğruluğuna kesin bir imanla inanmaktır. İman iki şekilde olur: Birincisi iman edilecek konulara kısaca ve topluca inanmaktır. Böyle bir inanca...
  2. İMAM NİKÂHI – KADINA YÖNELİK ŞİDDET ve AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ

İMAM NİKÂHI – KADINA YÖNELİK ŞİDDET ve AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ

Bu başlık altında kısaca iki Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) kararına değinmek isterim. -Bunlardan ilki kadına yönelik şiddetle ilgili OPUZ/TÜRKİYE davasıdır. Bu davada; başvuran 1972 doğumlu Diyarbakır’da yaşayan Nahide Opuz’dur. 1990′da Opuz, annesinin eşinin oğlu olan H.O. ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Opuz ve H.O. Kasım/1995′te evlenmiş ve 1993, 1994 ve 1996′da üç...
  3. böbrek taşı nasıl düşer

böbrek taşı nasıl düşer

böbrek taşı nasıl düşer acil bilgi verin babam taş düşürüyor daha doğrusu düşüremiyor :S
  4. İmam nikahı nasıl düşer kızlar yardım !

İmam nikahı nasıl düşer kızlar yardım !

Kızlar eşimle kavga ettik, çok kötü şeyler söyledi bana :( Sormak istediğim imam nikahı nasıl düşer ? Bizim ki düşmüşmüdür ? :(
  5. İman nasıl kuvvetlenir?

İman nasıl kuvvetlenir?

Tefekkürün dindeki yeri nedir? CEVAP Tefekkür, dinimizde önemli bir ibadettir. Tefekkür, günahlarını, mahlukları ve kendini düşünmek Allahü teâlânın yarattığı şeylerden ibret almaktır. Kur’an-ı kerimde iyiler övülürken buyuruluyor ki: (Onlar ayakta iken, otururken, yanları üstüne yatarken hep Allah’ı anarlar, göklerin ve yerin yaratılışını inceden inceye düşünürler. “Ey Rabbimiz, sen bunları...

Sayfayı Paylaş