gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

imamın kandil mesajı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

olay tamamiyle gerçekmiş.dalga amaçlı değildir... artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış:

buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,ben islam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    allahım ya güzel allahım daha neler görcez kimbilir imamın hali böyleyse cemaati düşünemim yani hahaha

3. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,ben islam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru

çok güzelmiş ya :).)

4. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hahahahahaha :puhas: gerçekten çok güzelmiş... teşekkürler paylaşımın için ;)

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş yaa bayıldım.

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş gerçektendeeeeeeee

7. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :piha: harika ya... bi yerde okumuştum yine bir imam sevdiği kızı alamayınca cami minaresine çıkıp bu ezanı sevipte kavuşamayanlar için okuyorum demiş..acep bu imam mı? :laugh:

imamın kandil mesajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

facebook kandil mesajları kandil mesajları facebook sözleri mesajı en güzel ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. ♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller! ♥ Allah'ın rahmeti,...
  2. Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bir imamın kandil mesajı ) Öldüm koptum geberdim ya -------------------------------------------------------------------------------- Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim...
  3. Kandil mesajları

Kandil mesajları

KANDİL MESAJLARI Kadir Gecesi Miraç - Berat - Regaip - Mevlid Kandilleri Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun. Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller! Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun,...
  4. Bİr İmamin Kandİl Mesaji

Bİr İmamin Kandİl Mesaji

Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru.
  5. kandil mesajları....

kandil mesajları....

kandıl mesajları kandil mesajları evet meleklerim bildiğiniz üzere 14 şubat mevlid kandili sizler için sectiğim güzel sözleri umarım begenirsiniz? ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. ♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye...

Sayfayı Paylaş