gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

İmarmı Yoksa Mimar Mı Hatası ?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

buda ayrı bi olay :fish:

İmarmı Yoksa Mimar Mı Hatası ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mimari Çılgınlık (mı)?

Mimari Çılgınlık (mı)?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mimar

Mimar

İnsanların arasını bulan kimseye, şaire, ömrü uzun olan kimseye, dünyaya rağbet etmeye, ülfet ve muhabbete, yardımlaşmaya; bina yıkan mimar, sözünde durmayan kimseye delalet eder.Rüyanızda bir mimar gördüyseniz, işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibi bir kadınsa, evlilik planları suya düşecek demektir. Güzel bir devrenin başlayacağına işarettir.Rüyada görülen mimar,...
  3. Savcı mısınız, yoksa Avukat mı?

Savcı mısınız, yoksa Avukat mı?

Hayata ve insanlara karşı nasıl bir tutum içindesiniz? Belki katı bir şekilde yargılıyorsunuz, belki çoğunlukla savunmadasınız... Kim bilir belki de hep suçu sizde buluyorlardır, suçlu konumunda kalıyorsunuz. Bir ihtimal belki hep zeytinyağı gibi üste çıkıyor, başkalarını suçluyorsunuz. Testi yapın, hayat mahkemesinde hangi konumu işgal ediyorsunuz, görün... Savcı mısınız, yoksa Avukat mı?
  4. Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

Bıktım usandım bu internete bağlanma hatalarından kızlar ya sınırlı bağlantı var veya bağlantı yok diye bi hata alıyorum sürekli, bunu nasıl aşacağım ya ben acaba evimdeki adsl de mi bi sorun var bu hata ile karşılaşanlardan tavsiyeler istiyorum. teşekkür ediyorum.
  5. Yok böyle bir mimari meleklerim süperr

Yok böyle bir mimari meleklerim süperr

Havuzlu ev dekorasyonu İlginç mimari yapılar Aman Allah'ım bu nasıl bir mimari örneğidir, bu nasıl bir zekadır. Çok güzel olmuş bayıldım. Hayalimdeki apartman dairesi bundan sonra burası. Tabi inşallah o zemin o kadar suyu taşıyacak kadar dayanıklıdır. Yoksa havada yüzmek zorunda kalabiliriz. Birde kışın nasıl bir çözüm bulunuyor acaba ısıtması mı var:) Havuzu çok seven bir insan olarak bu...

Sayfayı Paylaş