gebe
  1. Beyzamedine

Beyzamedine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

Imdat hormonlarım bozuk

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Beyzamedine tarafından paylaşıldı.

Hormonlarım bozuk ilaç kullanmak ıstemıyorum çünkü kılom var zaten yeterınce ne yapmalıyım

Imdat hormonlarım bozuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şekli bozuk

şekli bozuk

şekli bozuk kurabiye bozuk kurabiye şekli insanlar sekli Şekli Bozuk Malzemeler: 1 paket margarin 1 bardak ceviz içi 1 bardak kuru üzüm 1 bardaktan 2,3 parmak eksik pudra şekeri 2 limon kabuğu rendesi 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 2 yumurta 3 bardak un Tüm bu malzemeleri karıştırıp bir hamur haline getiriyoruz ve hamurumuzu 30dk buzdolabında dinlenmeye bırakıyoruz. daha sonra...
  2. çiçek bozuğu

çiçek bozuğu

Rüyada kişinin yüzünde çiçek bozuğu görmesi doğrudan doğruya para olarak yorumlanır.
  3. Güzellik Hormonları

Güzellik Hormonları

Hormonlar, güzelliğimizin bodyguard'lan... Ancak madalyonun bir de öbür yüzü var. Hormon dengesi bozulduğunda bodyguard'lar bu kez aleyhimize çalışıyor. Peki, teraziyi dengede tutabilmek ve güzelliğimize zarar vermemek için dışardan hormon takviyesi ne kadar sağlıklı? Güzellik hormonları Cildimizin saçlarımızın ve bedenimizin gelişip şekillenmesinde rol oynayan en önemli maddelerin başında,...
  4. Bitkisel Hormonlar

Bitkisel Hormonlar

Bitkisel Hormonlar Bitkilerde hormon üretilen yapılar: 1) Kök ve gövde ucu 2) Yapraklar 3) Tohum 4) Depo gövde ve köklerde 5) Tomurcuk 6) Dikotiledon’larda yara bölgesi 7) Meyve Bitkilerde taşıma sistemi olmadığı için hormonların taşınması difüzyonla olur. Hedef yapılar, hormon üreten yapılara çok yakındırlar Bitkisel hormonlar; bitkilerde hücre bölünmesi, hücre büyümesi , çimlenmenin...
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş