gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

imdat masaüstü simgelerim yok oldu :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne yaptım bilmiyorum ama masaüstü didtemlerim yok oldu, nasıl geri getireceğim ben o kadar şeyi, bozdum mu şimdi pcyi ben ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bilgisayarınızı açtığınızda simgelerin hepsinin ya da bazılarının yok olması gibi bir süprizle karşılaştıysanız.

Masaüstünde sağ tıklayın--> Simgeleri Yerleştir--> "Masaüstü Simgelerini Göster" seçeneğini işaretlediğimde sorun çözüldü

Vista ve Win7 de

Masaüstünde sağ tıklayın-->Görünüm--> "Masaüstü Simgelerini Göster

Eğer Belgelerim, Bilgisayarım, Internet Explorer simgelerini kullanıyorsanız bu belgeler yok ama diğerleri var ise;

Masaüstünde sağ tıklayıp--> özellikler--> Masaüstü (sekmesi)--> Masaüstünü özelleştir

Vista ve Win7 de

Masaüstünde sağ tıklayıp-->kişiselleştir-->Masaüstü ikonlarını d

imdat masaüstü simgelerim yok oldu :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dinazorlar neden yok oldu?

dinazorlar neden yok oldu?

dinozorlar nasıl öldü dinozorlar neden öldü dinazorlar neden dinazorlar yok oldu yok olmuştur Evet, niçin diğer hayvanlar bugüne dek geldiler de, bir tek dinazorların nesli tükendi? Bilim adamlarının bu konuda çeşitli teorileri var: 1. En popüler teoriye göre, 65 milyon yıl önce, dev bir asteroit veya kuyruklu yıldız dünyamıza çarptı, çarpışmadan sonra oluşan toz kütlesi yüzünden güneş...
  2. Dinozorlar anında yok olmuş

Dinozorlar anında yok olmuş

Amerikalı bilim adamları, 65 milyon yıl önce büyük bir göktaşının Dünya’ya çarpması sonucu nesli tükendiği sanılan dinozorlarla ilgili bilinen teorilerin aksine ilginç bir iddia ortaya attı. Buna göre çarpışmadan hemen sonra Dünya’nın atmosferi o kadar sıcaklaştı ki tüm dinozorlar birkaç saat içinde öldü. Wired News’ün haberine göre Colorada Üniversitesi’deki bilim adamlarının ulaştığı...
  3. Hadi simdi "SoN" olsun...

Hadi simdi "SoN" olsun...

. . . . . . . . . . . . . İçim Acıyor.. Geçer , Geçer Elbette. Ya Hiç ummadığım bir yerde yeniden sızlamaya başlarsa ? Tadımdın.. Acımdın.. Haydi şimdi son olsun. Senle doğmayan ben , senle ölmeyeyim.. Al acımı giderken.. Ver tadımı silerken.. Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..! Hak ettin ! Yan için için.. Bir gece bir anlık nefese verirken geleceğimi tıkamamalıydım hayata bu kadar...
  4. imdat

imdat

ben bir başak burcuyum 2 burç arasında kaldım ve hangisini seçecegime karar veremedim biri balık diğeri oğlak burcu hangisini seçmeliyim? nolur yardım edin...

Sayfayı Paylaş