gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

imdat

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben bir başak burcuyum 2 burç arasında kaldım ve hangisini seçecegime karar veremedim biri balık diğeri oğlak burcu hangisini seçmeliyim? nolur yardım edin...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seçiminiz için burçları düşünmeyin, kalbiniz hangisini istiyorsa onu seçin :)

imdat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat hiç kimseden çekmedim tanrı şahit senden çektiğimi düşmanıma bile dilemem senin bana ettiğini gel artık, gel huysuzluk etme yeter artık, yeter ellere gitme ey allah'tan korkmaz kuldan utanmaz ele güne küçük düşürdün beni hata bende hep kabul ettim seni imdat ayıp yasak dinlemez oldu kalbim yazık bana nedir benim bu halim anla seviyoruz iste
  2. iMdat Yardim :(

iMdat Yardim :(

hangi Melek bana yardim edicek :grev: Profil resmi üye resmi bisey degistiremiyorumm :S ben baska bisey yüklüyorum o baska birsey yüklüyorr neden acaba :S
  3. imdat saçlarım dolaşıyor

imdat saçlarım dolaşıyor

dolaşan saçlar saçlarım dolaşıyor saç dolaşması dolaşmış saç nasıl açılır dolaşan saçlar nasıl açılır merhaba benim sçalarım popomun biraz üzerinde. daha biraz önce arap saçı deyiminin nasıl bişey olduğunu öğrendim hemde kendi saçlarım üzerine.saçlarımı her duştan sonra tararım.saçlarım algalı olduğu için hergün tarayamıyorum. neyse saçlarım dolaşmış ve kesinlikle açılmadı annemle kan ter...
  4. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  5. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...

Sayfayı Paylaş