gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Imidatttt diom artıkın...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bana yardım edin artık iyice cinlerim tepeme geldi.. benim günahım ne ya koskoca ewde sadece beni yiyolar... hemde suratımdan bıktım wallahii bıktım... Sinek ilacı sıksamda yok anacım takmışlar bikere bana.. ßeLeNde başka birşey demiyorlar..
    Walla bacılar şaka deil bu gayet ciddiyim ya suratımda birsürü sinekısırığı .. netcem ben böle nasıl gecer napmam lazım ... yedikten sonra ve yememeleri için.. akıll YARABBİM akılll verin bana..:S

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmsın sen elifimm tabi seni yiceklerrr senden daha tatlı bişey bulamazlar ki :deli: canımm sinek ilaçları varr kullanmıyonuzmu???

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım negatif kan sinekleri çeker de bu kış vakti nerden buldun sen sineği :D

Allah bu sineklerin cezasını versin e mi Belenimi yiyip bitircekler.

Canım sprey al sinek koruyucu ya da prize takılan Raid felan var ya ondan al...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    katil olcam sudemim hayalim herbişeyim ya negatifim ondanmıdır hayalim öelmi dion :S netcem ben ya kış demeden geliiyyyler bunlar :S ilaçta aldım balım yok 99 canlı bu veledler...

5. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :haha: hani şu ışıkların olduğu yere sinek yapışkanı takarlar ya bir süre sırtına o sinek yapışkanından tak öyle dolaş :haha: sonra zaten anlarlar bırakırlar peşini :D :huhe: bebekler için sinek kremleri var işe yarıyo onlarda

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    efet negativelerin kanı dadlu onları severler.... ben Brh + sivri sinek dolu odaaya soksan beni yanaşmazlar yanıma :D tatil yerlerinde ben rahat rahat uyurken eşim sabahaaa patates tarlası gbim uyanır :)

7. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben de dedim hayırdır kim kimi yiyo:)) vücuda sürülen losyonlarfilan var sineklere karşı görünmez yapıyomuş seni onlardan al sür belki işe yarar

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Patates tarlası benzetmesi süperdi... :)) aussie..
    O yapışkanı sırtımda dolaştırcama... sinekçiklere yem olurum masalım....
    Ana! görünmez mi kıs ozman kimse beni göremicek mi :p:p hehehehhe kıs süperdi.. twin!scm

hatunlar bilgiler için thanks. diyorum yaniiiiii :)

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    off sık yüzüne :D

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

gıı nettin sen....

11. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bende dün ömrü hayatımda bu kadar sivri sinek görmedim utanmıyorlarda battaniyenin altına kadar giriyorlar. Acıkmışlar heralde bu arada geçmiş olsun :)
    Bence bunlar Raid ten korkuyorlar ne dersiniz raid mi kullansak :D:D

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Sivrisineklerden nasıl kurtulursunuz ?

yüzüne ve kolarina zeytinyag sür! zeytinyag kokusuna gelmezler...
    zeytin yag da ayridan yüzündeki isiriklara karsi iyi gelir cabuk geçer...geçmis olsun..

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Raid işe yarıyor bebeğim hı birde prize takılanlardan kullan çok işe yarıyor tatlım :)

Benide asla yemiyorlar başımdan dolanıp geri gidiyolar :D

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    off sorma kuzum beni de cok yerlerr ...offun vücüda sürülen ilaçı var onu kullan bende kullanıyorum ii geliyorr balım cokkk gecmişş olsunn yaaa....
    ama yorumlara baya bir güldüm :)

15. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ŞEY IIIM... BİRAZ YOĞURTLA LİMONU KARIŞTIRIP YÜZÜNE SÜR BEKLET KURUSUN YÜZÜN KALIP GİBİ OLCAK ÖYLE OLUNCA ILIK SUYLA YÜZÜNÜ YIKA İYİ GELECEKTİR.TABİ BEKLERKEN YÜZÜN ÇOK KAŞINCAK LİMON KAŞITABİLİR :huhe:

Imidatttt diom artıkın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim

Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim

GÜLBEN ERGEN'DEN ENGELLİRE DESTEK! GÜLBEN ERGEN, OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ YARARINA 30 İMZALI KİTABINI BAĞIŞLADI. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına gerçekleştirilen ve Guido'nun çektiği 'Engelsiz Gülüşler' fotoğrafları sergisi ise dün TÜYAP Beylikdüzü Marketingist Fuarı'nda açıldı. Serginin en önemli destekçisi Gülben Ergen de serginin açılışına katılarak etkinliğe destek...
  2. bu icatlar resmiyete geçsin artıkın:)

bu icatlar resmiyete geçsin artıkın:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yemek Artıklarından Yakıt!..

Yemek Artıklarından Yakıt!..

yemek artıklarından yakıt, nasıl olur, yapılabilir mi, incelikleri, biodizel, ile ilgili bilgileri burada bulablirsiniz Sevgili melekler, Eskiden annelerimiz şimdi bizler,çocuklara tabakta yemek bırakmama konusunda çok sıkıştırırız.Bu gayet te güzel bir davranış,tabağa yenecek miktarda yemek almak ve böylece ziyan etmemiş olmak..Bilim adamları bu kötü huyun sonuçlarını iyi bir olaya...
  4. Diş arasına giren yemek artığı oruç bozarmı?

Diş arasına giren yemek artığı oruç bozarmı?

Sual: Derslere çalışılan veya imtihana girilecek günlerde oruç tutmamak uygun mudur? CEVAP Oruç tutmak, derslere, imtihana engel olmaz. Bilakis destek olur. Mide çok doyarsa insanın kafası o kadar çalışmaz. Aç olanın zekâsı keskin, anlayışı kuvvetli olur. Bu, daha işin tıbbi yönü. Allahü teâlânın rahmeti ihsanı ise ayrı. Onu akıl almaz. Ders için oruç tutmamak haram olur. Ramazan günü oruç...
  5. Duşakabindaki Sabun ve Kireç Artıkları Nasıl Temizlenir?

Duşakabindaki Sabun ve Kireç Artıkları Nasıl Temizlenir?

Hemen hemen hepimizin evin de duşakabinli banyolar vardır. Aslın da duşakabinler biz bayanlar için çok büyük kolaylık. Duşakabinler henüz hayatımıza girmeden önce banyoların temizliği ve düzeni bize çok büyük sıkıntılar yaşatıyordu. Günümüz de duşakabinli banyolar sayesin de banyo yapma esnasın da etraf kuru kaldığı gibi banyo sonrası fazla temizlik eşyası vileda kovaları çekçekler gibi...

Sayfayı Paylaş