gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İmitasyon Takı Bakımı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

imitasyon takılar, imitasyon takı bakımı, imitasyon takılara bakım

Sevgili melekler, hepimizin takı kutusunda imitasyon takılar bulunur. Eğer alerjiniz yoksa rahatlıkla kullanabileceğiniz şık imitasyon takılarınızın daha uzun ömürlü olması için onlara da bakım yapmanız ve kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz grekiyor. Eğer imitasyon takı bakımı hakkında bilginiz yoksa hemen aşağıdaki makalemize bir göz atın....

imitasyon-takılar.jpg

İmitasyon Takı Bakımı Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seraların bakımı nasıl yapılır

seraların bakımı nasıl yapılır

hadiii bulamıomm lütfen yardım edin serların bakımının nasıl yapıldığını yazın lütfeeeeeen :)
  2. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

kızlar cildim sorunlu acaba Cilt Bakımı Nasıl Yapılır önerilerinizi bekliyorum .
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. İmitasyon Takı Takanlar Dikkat!

İmitasyon Takı Takanlar Dikkat!

imitasyon takı taklit takı Sevgili melekler, pek çoğumuz günlük hayatta imitasyon takıları tercih ediyoruz ama bu takılar zaman zaman bizde alerjiler meydana getirebiliyor. Kadınların büyük bölümünde görülen takı alerjisi hakkındaki bilgileri Denizli Devlet Hastanesi Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Nuran Uz Aktekin'den alıyoruz.. Alerjiye neden olan maddelerin başında nikelin geldiğini...
  5. Vajinal bakım nasıl yapılır?

Vajinal bakım nasıl yapılır?

adet döneminde vajinal bakım,vajinal hijyen nedir,vajinal temizlik nasıl yapılır,vajina bakımı nasıl olmalı,vajinal temizlik hakkında bilgiler Hepimiz sağlıklı saç ya da bir cilde sahip olmak için neler yapmamız gerektiğini biliriz. İnternetten araştırır, kuaförümüze sorar ya da arkadaşlarımızdan öğreniriz. Peki aynı özeni neden sağlıklı bir vajinaya sahip olmak için göstermiyoruz?...

Sayfayı Paylaş