gebe
  1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

imkansız periler...lütfen sizde katkıda bulunun..

Konu, 'Egitim' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

Kitap, D&R, Metro ve Real mağazalarında 10 YTL’ye satılıyor. Bunun 5 YTL’si bu kampanyaya gidiyor. Dört kitap alan, bir kız çocuğunun bir aylık eğitim masrafını karşılamış oluyor. Şu sıkıntılı günlerde bu kitap ne kadar güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. Hem bir yakınınızı, hem de okula giden ama tanımadığınız bir kız çocuğunu sevindirmiş olursunuz.
    Kampanyanın en büyük destekçisi ‘İmkânsız Periler’in ecesi Prof. Dr. Türkân Saylan.
    Bu örnek insan, hasta halinde bir şeyler yapabilmek için çırpınıyor.
    Düşünün: Okuyan kız çocukları arasında yeni Türkân Saylan’lar olabilir.
    O zaman ülkenin geleceği konusunda o kadar kötümser olmanıza de gerek kalmaz!
    alıntı.

2. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: imkansız periler...lütfen sizde katkıda bulunun..
    Paylasım ıcın sagol

imkansız periler...lütfen sizde katkıda bulunun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunun başlığını siz bulun...

Bunun başlığını siz bulun...

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi yanımda...
  2. Size Yakışan Rengi Bulun

Size Yakışan Rengi Bulun

kendine yakışan saç rengini bulma saç rengi analizi renk analizi ücretsiz Cilt tonuna bakarak renk analizi yapmak 1930’lara dayanan bir sistemdir. Almanya’da o yıllarda yaşayan İtten adında bir resim öğretmeni görüyor ki, atölyede açlışan öğrenciler hep kendilerine yakışan renkleri tuallerine yansıtıyorlar, bunu üzerine bay itten şöyle bir sonuca varıyor, her insane her renk yakışmaz ve...
  3. "İmKanSız..."

"İmKanSız..."

Her zaman imkansizlari istedigimi biliyorum. Biliyorum da yine de vazgecemiyorum. Once hangisinden baslasam bilmiyorum. Sensizligimden mi, yalnizligimdan mi, yoksa bugulu gozlerimden mi? Hep kolay gibi gelirdi yalnizlik, tatmamistim ki! Hep kolay gibi gelirdi unutmak, AsIk olmamistim ki! Oysa sen SON NEFESIM. Oysa sen oyle acimasiz ogrettin ki bunlari... Oysa sen oyle yalniz biraktin ki......
  4. imkansızımsın

imkansızımsın

Sen benim “İmkansızımsın” demeseydin de, “Seninle her imkansıza göğüs gererim” deseydin… ...Belki tüm imkansızlıkları yok ederdim seninle… Söylemedin ki… Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin… Başka yüreklerde olsan da varlığını hissedebilirdim, bana ait olan hep bende kalır diye… Söylemedin ki… “Senin için her zorlukla savaşırım” değil de; “Senden gelen...
  5. Sizin için imkansız birşey söyleyin

Sizin için imkansız birşey söyleyin

kızlarrrrrr (: bana sizin için imkansız olan yada sizin öyle gördüğünüz bisey söyleyinn (:

Sayfayı Paylaş