gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İmparator Oğlu İdo'yu Müzik Eğitimi İçin Amerika'ya Yolladı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses Haberi İbrahim Tatlıses İdo Vedalaşması
    Daha önce de haberini yaptığımız Derya Tuna İbrahim Tatlıses oğulları İdo'yu Amerika'ya müzik eğitimi için gideceğini bildirmiştik...İşte İdo artık Amerikaya gidiyor bakalım dönüşü nasıl olacak hep birlikte merakla bekliyoruz....

İmparator'dan Duygusal Veda!

"Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık" diyen İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'yu eğitim alması için Amerika'ya yolladı.

"Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık" diyen İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'yu eğitim alması için Amerika'ya yolladı.

Usta sanatçı önceki gün oğlu için Tatlıses Kebap'ta bir veda yemeği verdi.

Hayli moralsiz görünen Tatlıses'in bir ara sigara içtiği dikkatlerden kaçmadı. Baba oğulun vedalaşmasının hemen ardından mekâna İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız geldi.

Babası gibi başarılı bir müzik adamı olmak isteyen İdo, dünyanın sayılı müzik okullarından biri olan Amerika'daki Berklee'ye kayıt yaptırdı.

Önceki gece de okula başlamak için Amerika'ya giden İdo havaalanında objektiflere takıldı. Gözleri dolan İdo babasının kısa süre sonra yanına geleceğini belirtti.

Anne Derya Tuna ise çok karmaşık duygular yaşadığını söyledi.

İmparator Oğlu İdo'yu Müzik Eğitimi İçin Amerika'ya Yolladı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imparator

imparator

Rüyasında imparator gören kişinin şansı iyi olacak, bir şans oyunundan para gelecek demektir. Aynı zamanda iyi geçmeyecek bir yolculuğa çıkılacağını.bildirir. Rüyada bir imparator görmek, uzun bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu seyahatler güzel geçmeyecek; bunlardan pek karlı çıkmayacaksınız.Uzun bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu seyahatler güzel geçmeyecek;...
  2. Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin

nananana nananana... İçimdeki müzik sensin... Benim için bir zamanlar hayaldin Gördüğüm rüya sendin Hayaldin seni şimdi buldum Aşık oldum içimde ritmi duydum ve senle ben düşünmeden bu şarkının sözlerinde kaybolduk bağlandık ritmi duyduk O anda Görünce Seni görünce... Ben aşkımı istedim Hep seni bekledim İçimdeki müzik sensin Seninle doğmuş gibiyim Hep seni bekledim Çünkü duyduğum müzik...
  3. Ergen oğlunun ismi için mahkemede

Ergen oğlunun ismi için mahkemede

Baştan akıları nerdeymiş acaba uğraştıkları şeylere bakın:D ares yada mustafa yerine kuzey koysaydı daha iyi olurdu biri güney biri kuzey güzel olurdu:D ŞARKICI İKİZLERİNDEN ARES'E 'MUSTAFA' ÖN İSMİNİ EKLETMEK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU. Gülben Ergen- Mustafa Erdoğan çifti, 2.5 yaşındaki oğulları Atlas’ın ardından geçtiğimiz 22 Haziran’da erken doğumla dünyaya gelen ikizlerinden birine...
  4. Düğününüz için dans müzikleri

Düğününüz için dans müzikleri

dans müzigi dans müzikleri müziği muzikleri muzıklerı Dügününzde dans müzigi bunlardan biri olabilir :) Sizde bi kaç tane eklıyebilrsiniz :) Yaşar Güvenir-Sensiz Saadet Neymiş Aslı Güngör-Aşk Herşeye Değer Kayahan - Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Dans Müziği Sting - Every Break You Take Dans Müziği Dirty Dancing - I've Had The Time Of My Life Dans Müziği Edwin McCain - I'll Be Dans...
  5. Ülkemizde hangi kurumlar müzik eğitimi veriyor

Ülkemizde hangi kurumlar müzik eğitimi veriyor

Size bir sorum olacak.Ülkemizde müzik eğitimi veren kurumlar hangileri? Müziğe çok yatkınım ve şimdiden bilgi edinmek istiyorum.Teşekkür ediyorum..

Sayfayı Paylaş