gebe
  1. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Implant hakkında görsel bilgi. Implant örnekleri

Konu, 'Çöplük' kısmında DİŞ.HEKİMİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bişey sorcam ben daha önce 2 dişime kanal tedavisi yaptırdım ve sonradan çok ağrı yaptığı için çektirmek zorunda kaldım. Peki bu implant yapıldıktan sonra dişerde ağrı acıma filan oluyor mu ?

3. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır .. Günümüzde implant yapımı çok kolaylaişmış olup daha sonrasında hastalara hiç bir ağrı sızı şikayeti çıkarmamıştır. Yapıldığı ilk gün diş etinde bazı kişilerde sızı görülmesi haricinde ağrı sorunu görülmemiştir..
    Artı implant kanal tedavisinden çok daha kolay ve zahmeti az bir tedavidir

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Daha önce televizyonda implantın nasıl yapıldığını izlemiştim.Verdiğiniz bu güzel bilgiler içinde teşekkür ederim.Gerçekten dişlere iyi bakmak lazım ki bizi erken bırakmasınlar dimi ama:)

5. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sayın hocam benim yaşım 38 yanlarda dişim kalmadı implant yapılacak 8 tane acaba 8 tanesi aynı anda yerleştirilirmi çok korkuyorum ben

7. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba dr bey. bende cerrahpaşa tıp fakültesinde çalışıyorum hemşireyim. uzun bir süredir diş ağrısı çekmekteyim. çapa tıp fak. diş bölümüne gittim ve diş grafisi çektirdim. ordaki dr bey bana nerdeyse bütün dişlerimde sorun olduğunu söyledi 2 tane yirmilik dişimi çekilmesi gerektiğini iki tane kanal tedavisi yapılacak dişim olduğunu ve diğer dişelrimden bazıları için implant yada köprü tedavisi yapılması gerektiğini söylediler. malesef o kadar ısrar etmeme rağmen implant mı yoksa köprümü daha iyi ve kesin tedavi çözümüdür şeklinde sorularıma aldırmayarak ilk önce acil olarak yapılması gereken dişlerimi yaptırmamı söylediler. ve ne yazıkki bunun için en erken tarihi de ekim ayına verdiler. ben yine köprü mü implantmı daha iyi tedavidir bunu öğrenmek istiyorum cevaplarsanız sevinirim

8. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İmplantlarin hepsi aynı anda yerlestirilebilir

Hic bir sorun olmaz korkmayın implant tedavisi en doğru tedavi sekillerinden biridir
    sonuctan cok memnun kalacaksınız

9. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Melek 24 size özel mesaj ile cevabımı yazdım
    gecmis olsun

Implant hakkında görsel bilgi. Implant örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görsel İletişim

Görsel İletişim

görsel iletişim nedir görsel sanatların iletişimdeki rolü iki boyutlu materyaller materyal nedir iletişim biçimleri GÖRSEL İLETİŞİM İletişim insanlar arasında bilgi alışverişidir. İletişim,iletiyi gönderen ve alan arasında oluşan,alış veriş ilişkisi içerisinde paylaşılan çift yönlü bir yararlanım sürecidir. (1) Bu tanıma paralel olarak Görsel iletişim ise görüntülü bilgilerin alışverişi...
  2. Retinal Implant - Yeniden Görme

Retinal Implant - Yeniden Görme

Yeniden Görme Retinal İmplantla Yeniden Görme Bazı araştırma grupları retina bozulması nedeniyle görme duyusunu yitiren hastaların, yeniden görmelerini sağlamak için, retinaya doğrudan iliştirilen bir çeşit elektriksel implanlar geliştirmeye uğraşıyorlar. Hayvan deneylerinin umut veren sonuçlarına karşın, retinal protezlerin klinik kullanımındaki bazı büyük engellerin aşılması...
  3. İlkyardım Görselleri

İlkyardım Görselleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Implant kimlere yapılır ?

Implant kimlere yapılır ?

implant kimlere uygulanır,implant kimlere takılmaz,implant kimlere uygulanır,implant kimlere uygulanmaz,implant kimlere takılabilir, İmplant; diş kaybı olduğunda yerine yapay diş uygulamasıdır. Aparatlarla diş sabitlenir. İmplantın uygulanabilmesi için; çene ve diş yapısı uygun olmalıdır. Neticede implantın belli bir genişlik ve yüksekliğe sahip olması gerekir. Kişinin ağız yapısı kemik...
  5. Hristiyanlık hakkında bilgiler

Hristiyanlık hakkında bilgiler

İncil’de Allah’ın bir olduğu, Hazret-i İsa’nın, Allah’ın kulu ve Resulü olduğu yazılı idi. Hazret-i İsa’nın hak olan dini, az zaman sonra Yahudiler tarafından sinsice değiştirildi. Yahudi Bolüs [Pavlos], İsevi görünerek, hakiki İncili yok etti. Sayısız İncillerin yazılmasına sebep oldu. Büyük Kostantin, bütün İncilleri birleştirmek için, miladi 325’de, İznik’te 319 papazı toplayıp, yazdırdığı...

Sayfayı Paylaş