İmza Ve Avatar Yapılır!!.

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İmza Ve Avatar Yapılır!!.
Merhabalar melekçiklerim.Baktım sitede bu konuyla ilgilenen kalmamış ben işe el koyayım dedim:)

Fazla zor şeyler istemeyin haa :DOna göre....

Not:MESAJ SAYISI:20 ve üzeri olan arkadaşlarıma yardımcı olacağım...

Yaptığım avatar ve imzalara örnekler:

hayalim-3824.gif

imza-7112.gif

im-5885.gif

anigifim-6267.gif

anigif-9377.gif

imzam-7445.gif

anigif-4305.gif

anigif-9233.gif

imza2-6140.gif

imza2-6140.gif

imzam2-4293.gif

anigifim-6187.gif

imza-8757-8818.gif

Son düzenleme:
avatarı hallettim hayalcimde imza işini beceremedim sana zahmet bu yazacağım yazıyı imzam olarak eklermisin canım

Kırılgan bir cocuğum ben, yüreğim cam kırığı, bütün duygulardan önce öğrendim ayrılığı, saldırgan diyorlar bana, oysa kırılganım ben, gözyaşlarım mücevher, saklıyorum herkesten, ürküyolar gözümdeki ateşten, ürküyolar dilimdeki zehirden, ürküyolar o dur durak bilmeyen gözükara cesaretimden, diyorlar bir yani sarp uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu, oysa böyle yapmasam ben nasıl korurum icimdeki sevgiyi.....?

ya ben avatarda kızların resmi varya rabia sevde resmin altınada canım kızlarım yazarsan sevinirim :)

sevdim ben çok sevdim çocuktu benim sevdam sadece sen kaldın sadece sen bana kalan hayal bunu renkli ve yanar dönerli yaparmısın nolur nolur nolur hadi hadi hadi nolur tesekkur ederim canım benim datlum

avatarı hallettim hayalcimde imza işini beceremedim sana zahmet bu yazacağım yazıyı imzam olarak eklermisin canım

Kırılgan bir cocuğum ben, yüreğim cam kırığı, bütün duygulardan önce öğrendim ayrılığı, saldırgan diyorlar bana, oysa kırılganım ben, gözyaşlarım mücevher, saklıyorum herkesten, ürküyolar gözümdeki ateşten, ürküyolar dilimdeki zehirden, ürküyolar o dur durak bilmeyen gözükara cesaretimden, diyorlar bir yani sarp uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu, oysa böyle yapmasam ben nasıl korurum icimdeki sevgiyi.....?
2 çeşit yaptım hangisini beğenirsen onu koyalım beraber :) yazı baya uzun olduu için sürdü bu kadar ...

mavi-gozyasi-9323.gif

mavis-1449.gif

sevdim ben çok sevdim çocuktu benim sevdam sadece sen kaldın sadece sen bana kalan hayal bunu renkli ve yanar dönerli yaparmısın nolur nolur nolur hadi hadi hadi nolur tesekkur ederim canım benim datlum
orkide-5291.gif

Umarım olmuştur.3İsteği yaptım diğer imza ya da avatar arkadaşlar eski konuya istesin lütfen .Teşekkürler...

mrb.arkadaşlar.ben yeni meleğim ve hiçbir şey bilmiyorum.her yere çoook baktım inceledim.herkes çok güzel şeyler yapmış ama ben daha hiçbir şey anlayamadım:(

Geri