gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Imza

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Konulara msj yazinca veya konu acinca imzamda bulunan resim gözükmüyor daha önce calisiyordu, hata nerde yardimci olabilecek biri var mi?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Birdaha yüklemeyi dene bi canim imzani, yine olmazsa baska bir Resim dene, belki resimin formatinda jpg,gif,png... de bir sorun vardir :)

Yine olmazsa, zaten adminler yardimci olacaktir :)

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    deneyim de o resimi nerden bulcam :( daha önce degismedim ki neyse bi deneyim tskler hercaim...

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim illa o resimin olmasina gerek yok, baska bir resimde koyabilirsin :):)

Denemek amacli :tik:

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    ben o resimi istiyorum ama :) degisme gibi bir niyetim yoktu bugün baktim hic bir yerde gözükmüyordu resim offffffff

Imza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye Avatar Ve Imzalar

Türkiye Avatar Ve Imzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hareketli Imzalar ...

Hareketli Imzalar ...

Cok begeneceksiniz Meleklerim bunlari :) güzel olduklari kadarda ciciler :mery: Buyrun :)
  3. Lütfen yardim...Imza

Lütfen yardim...Imza

Çoğu zaman çorbama kinimi doğrar, öfkemi kaşıklarim... bunu ayni bu boyutda ve renkde benim imzamin en alt sag kösesine ekleyebilirmisiniz ben beceremedim..... Simdiden cok tskler...
  4. CarameL ~ Forum Imza Arşivi ...Bakmadan Gecme;)

CarameL ~ Forum Imza Arşivi ...Bakmadan Gecme;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kadına yönelik şiddete hayır ımza kampanyası...

Kadına yönelik şiddete hayır ımza kampanyası...

Dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye'de biz kadınlar değişik biçimlerde şiddete uğruyoruz. Kadınların eğitimden yoksun bırakılarak eve mahkum edildiği, ekonomik faaliyetinin yasal ve geleneksel birçok engelle kısıtlandığı, çalışma yaşamında bin bir haksızlık ve ayrımcılıkla karşılaştığı, toplumun en fakir kısmını oluşturduğu ve kendi kaderine terk edildiği...

Sayfayı Paylaş