gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Imzaam var ama avatarım görünmüyor

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

Sayın konu ile ilgili adminlerim imzaam görünüyor fakat avatarım görünmüyor.birkaç kez daha yardım istedim ama cevap alamadım ilgilenmenizi bekliyorum.teşekkürler.

Imzaam var ama avatarım görünmüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkeste akıl var ama…

Herkeste akıl var ama…

Bir gün ülkenin küçük kasabalarından olan Yitan’da şöyle bir haber yayılmış:- Güzel başkentimizde bir Akıl Okulu varmış. Her kim o okula giderse orada akıl öğretiliyormuş.Herkes bu haberi şaşkınlıkla birbirine anlatıyormuş. Kasabanın en zenginlerinden olan bir adam da bu haberi duyunca kahkahalarla gülmeye başlamış:- Efendim, hayatımda hiç bu kadar komik bir şey duymamıştım. Bir insan...
  2. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  3. avatarımda sorun var

ben nick deiştirdim otamatikman resim yüklendi ve üye resmimi deiştiremiyorum değiştiriyorum yine aynı bu resim çıkıyo yardımcı olursanız sevinirim:)
  4. KELTOŞ ama bahanesi var

KELTOŞ ama bahanesi var

keltoş keltoş kafa oyunları kel kafa Eşinizin yada sevgilinizin saçı var mı yok mu bilmiyorum ama şahsen benim eşimin saçı azıcık yok:DKel değil ama azıcık yok:zuha:O öyle diyor.Yahu adam kabul et işte kelsin:DSaçın yok.Tabi gel de bunu yüzüne karşı söyle:DSizinde keltoş bir eşiniz varsa yada sevgiliniz emin olun bu durumu kabullenmiyorlar:DHalbu ki en kadar da çok yakışıyor.Biz onlaır öyle...
  5. avatarım görünmüyor

avatarım görünmüyor arkadaşlar acaba yeni üyeyim diemi konuyu yanlış yere yazdıysam affola ama kime söylemeyeceim

Sayfayı Paylaş