gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İmZaLara BaKsana Bi...(:

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    waaaaaooooowww :D

Biri qider biri qeLir hayat hep böyLedir
    VedaLar koysada bazen qitmek qerekir
    MeseLe BekLemektir MeseLe ÖzLemektir

buna bayildiiim :deli:
    hic sasirma imzamda görürsen :D:D:D
    cok tskler canimmm :)

İmZaLara BaKsana Bi...(: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Baksana Talihe

Ajda Pekkan - Baksana Talihe

gel bana sor bana sevgi bu mü diye girsene kalbime düşmüşken elime boşveren boş gezen olsan da bana ne ben sevemem kimseyi senin yerine baksana talihe mal verip kimine seni vermiş benim gibi birine baksana talihe mal verip kimine seni vermiş benim gibi birine aşkta hatır gibisin ya hani bana gel bu gece kalmasın yarına sar beni sarmala verme başkasına kör düğüm ol benimle sakın...
  2. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Göksel - Baksana Talihe

Göksel - Baksana Talihe

Göksel - Baksana Talihe Ağlar mı güler mi Sevmez yoksa sever mi Kalır mı bilmem ki Yoksa kaçar gider mi Aşk dolu gözleri Sorsam huyu güzel mi Doğruyu söyler mi Melek yoksa şeytan mı Yalan mı rüyada aldatan mı Çocuk mu değil mi Çok bilmişin biri mi Böylesi değilse Aklım hiç ermez diye Aldırmam kimseye Yanılsam bile bile Çıkar yol hangisi Sevmek sevilmek mi Sarhoşluk mu içki mi Anlamadım...
  4. Süper imzalar bi sürü..

Süper imzalar bi sürü..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. süper imzaLarım war hele bi bak :)

süper imzaLarım war hele bi bak :)

geri dönüşü olmayan bir tüneldeyim Çook ama çok güzeller meleklerim... Bir kaRanLık geLiyor yokLuĞunun ardından ne zaMan güneş batsa bu son gecemdiyoRum vazgeç yaLan dünyanın köhne saLTanaTındanyetiştir keder bunCa eLem diyoRumbu ne bitmez ayrıLık bu ne biTmez özLem diyorm GeL ßaK Bir eLimde göKyüzü vaR haLa ÖteKinde kayıp giden yıLdızLar KorkuLarda ßenim umutLaRda *Beni...

Sayfayı Paylaş