gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

imzam olabilirmi büyük lütfen

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

[​IMG]ben yaptım gerek kalmadı

Son düzenleme: 1 Haziran 2008
imzam olabilirmi büyük lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Büyüklerin İmzaları

3 Büyüklerin İmzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Avatar veya imza resminiz gözükmüyorsa lütfen buraya yazınız

Avatar veya imza resminiz gözükmüyorsa lütfen buraya yazınız

Sevgili meleklerim,avatar yada imza resminiz gözükmüyorsa şunu bilinki sorun kullanıcı adınızdadır.Yani kullanıcı adınızı sizden önce üye olup kullanan meleklerimizle aynı olunca bu durum meydana geliyor. örneğin:MEÇHUL,*meçhul* veya meçhulll...gibi kullanıcı adı olan meleğimizin adıyla aynı adı aldığınızda sorun oluyor. Böyle bir sorununuz olduğunda lüfen buraya yazınız.Hemen...
  4. Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Kızlar şimdi yazıyorum lütfen sizdende yorum bekliyorum ben en son 15 mayısta adet oldum 24 günde bir adet oluyorum normalde hesaplayıcılara göre(internetteki) haziran 8 de olmam lazım ama olamdım su gibi akıntım var kasıklarımda batmlar oluyo belim ağrıyo miğdem bulanıyo baya acaba hamile olabilirmiyim çatlıcam meraktan biriniz bişi söleyin neolur:(
  5. Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen

Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen

hocam benim oğlum 14 yasında ve bir böbregi 12 diğeri ise 9 cm dir ama her ikiside normal bir sıkıntı olurmu cevaplarsanız çoook sevinirim;)

Sayfayı Paylaş