gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İmzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İmzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde

Çok güzel emeğine sağlık canım ..

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İmzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde

çok güzel paylaşım emeğine sağlık pasikacım

İmzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Savaş yerini barışa bırakmış

Savaş yerini barışa bırakmış

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Haritayı saklayabileceğin en güvenilir yerin yüreğindir.

Haritayı saklayabileceğin en güvenilir yerin yüreğindir.

Dostum, güneşe bak, toprağa bak, suya bak, buluta bak; fakat, arkana bakma.. Kimin geldiği önemli değil, kimin gelmediği de.. Unutma, yolcu değişir, yol değişir, ama menzil değişmez. Yolcuya bakıp, yolunu tanıma. Yola bak, yolcuyu tanı, yolcu hakkındaki kıymet hükmünü ona göre ver. Vahim olan, yolun yolcusuz olması değil; Asıl vahim olan yolcunun yolsuz olmasıdır; Yolsuz, hedefsiz, amaçsız,...
  3. Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım

Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım

Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım Gecenin zifiri karanlığından kara çalındı gözlerime Oysa ben aydınlık bakardım senden yana Şimde gecem gündüzüm kalmadı...sadece siyahım sana Soğuk bir odayı bile ısıtırdı nefesin,ki nefesimle karıştığı an yangın çıkardı içimde. Ellerimde birikmiş küllerden ibaretsin artık ömrümde... Üflesem donarsın,...

Sayfayı Paylaş