gebe
  1. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Imzami güzenleye bilmis miyim

Konu, 'Çöplük' kısmında beyazmelek_melek tarafından paylaşıldı.

imzami busefer düzenleye bildim insallah.

2. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Imzami güzenleye bilmis miyim

mesaj yazip gönderdigimde.
    imzam kendiliginden eklenmiyormuu???
    yardima ihtiyacim var meleklerrrrrr.

Imzami güzenleye bilmis miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. İnlet Mi, Outlet Mi ?

İnlet Mi, Outlet Mi ?

Nerden alışveriş yaparsınız ? İnletten mi yoksa outletten mi ? Kısaca sorum şu, indirimleri, sezon sonu indirimlerini ve kampanyaları takip eder misiniz ? Yoksa aman bana ne indirimden ben bir ürün çıktı mı hemmen alırım. Onu ilk alan ben olurum. Benden başkası giyince de bıkar bir daha da giymem mi dersiniz :D Söz sizde melekler?
  3. Nacizane mi? Naçizane mi?

Nacizane mi? Naçizane mi?

naçizane mi nacizane mi nacizane naçizane Kendim nacizane olarak kullanıyorum... Ama bir kaç yerde naçizane olarak okuyunca imla kurallarına baktım... Sonuç: naçizane zarf, eskimiş (na:çiza:ne) Farsça n¥ç³z¥ne 1 . Haddi olmayarak: "Bunun için sizlere naçizane bir tavsiyem olacak." 2 . Çok küçük, önemsiz bir şey olarak.
  4. PP mi pilates mi?

PP mi pilates mi?

Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...
  5. Dogru söyle cok bilmis ol !!!!

Dogru söyle cok bilmis ol !!!!

Az once cocuk araba koltuguyla igili bi yazi okudum ve bununla ilgili yasadigim bi aniyi size anlatcam. Ben avusturya da yasiyorum. Burada cocuklari koltuksuz arabaya bindirmek imkansiz yasak affi yok. Affi olsa bile cocugunu dusunen her anne baba koltuk kulllanmali !! Türkiye ye gitigimizde de koltuk koyduk oradaki arabamiza ve bir yere misafirlige gittik. Bizi savustururlarken kizim...

Sayfayı Paylaş