gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

imzanızmı yok üzülmeyin alın size imza!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: imzanızmı yok üzülmeyin alın size imza!

çok güsellerrrr

imzanızmı yok üzülmeyin alın size imza! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yoksa..........siz hangisisiniz?

yoksa..........siz hangisisiniz?

Cuma namazında...veya...bayram namazlarında...camii kalabalık oldu diye sıkıntıya giren uflayanlardanmısınız...? Yoksa yarabbi!!! bugünlerimizi aratma...tek camim böyle dolsun taşsında...tek ben önümdeki din kardeşimin sırtında kılayım namazımı...diyenlerden mi? Hocanın dua okuduğu anda...herşeye yorduğun ellerini gönülden bir aminnn demek zahmetine girmeyip dizine koyup duadan...
  2. alın size karışık

alın size karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayağını denk al, yoksa...

Ayağını denk al, yoksa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. alın size güzel sözler

alın size güzel sözler

En fazla içimde ölürsün. Cesedini sürüklerim gittiğim her yere. Seni orada seviyorum yaklaşma bana. Güneşi de severim ama bir düşün; ya yaklaşırsa.. Susacaksan HZ.Meryem gibi suski,RABBİN konuşsun adına ve sessizliğin ses getirsin Dünyaya. Vakit Cuma... Ayetlerde oku aşkı... Îhrama girmiş süveyda, Melekler tavaf ediyor arşı. Senden kalan boş zamanlarımda Bol bol seni dinliyorum, tek...

Sayfayı Paylaş