gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İmzasız kalmayın

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 13 Mayıs 2009
İmzasız kalmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün imzası ve mührü

Atatürk'ün imzası ve mührü

imza çeşitleri imza çesitleri atatürkün imzası atatürkünimzası şekilleri
  2. sakın geç kalmayın!

sakın geç kalmayın!

Merhaba gülen gözlü arkadaşım, dudağındaki tebessümü kaybetmemişsin daha. Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara tebessümler saçabilmek senin gibi. Biliyorum, üzülüyorsun donuk gözlerle karşılaşınca. Ne yapalım arkadaşım, herkes senin gibi olamaz. Duyabiliyorum "Hayır olmalı" dediğini. Haklısın arkadaşım, aslında bütün insanlar senin gibi olmalı. Bilseler bir...
  3. İTO'da 'imzasız mektup' tartışması

İTO'da 'imzasız mektup' tartışması

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) meclis toplantısında, içinde odanın davalık olduğu CNR Fuarcılık'ın da bulunduğu Dünya Ticaret Merkezi konusu tartışıldı. İTO Meclis Üyesi Hacı Demir, Dünya Ticaret Merkezi yönetimiyle ilgili iddialar olduğunu hatırlatarak, "Bu iddiaları, Dünya Ticaret Merkezini yöneten arkadaşlarımın yanıtlamalarını istiyorum. Genel müdürün sosyal hayatına ilişkin...
  4. imzasız kalmayın!!!birbirinden güzel imzada kullanabileceğiniz resimler...

imzasız kalmayın!!!birbirinden güzel imzada kullanabileceğiniz resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nicksiz kalmayın!

Nicksiz kalmayın!

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..! Bugün Burda Cumartesi Ben senin SaçLarını SuçLar bakışLarını Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ . öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.(!) deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen itaat éT.(!) Sayfalarca yazdım sizi. Sonra buruşturup attım hepinizi. iLksin..! smdiLik soN.. hiC bi...

Sayfayı Paylaş