gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İmzaya göre kişilik özellikleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

imzaya göre kişilik Herkesin imzasının aslında bir kişiliği varmış.İmza deyip geçmemeli o imzanın altında yatan ve imza sahibinin kişilik özelliklerini yansıtan bilgileri sizler için sunuyorum bakalım sizin imzanızın özellikleri nelermiş Grafoloji (yazı bilimi) Avrupa ve Amerika'da sıklıkla başvurulan bir ilim dalı. İstihbarat teşkilatları olayları çözümlemek, büyük şirketler eleman alımında isabetli karar vermek, eğitimciler öğrencilerini daha iyi tanıyabilmek için imza ve yazıdan karakter tahlili yapmaya sıkça başvuruyor. Türkiye'de çok fazla uygulama alanı bulunmayan bu dal, Adli Tıp Kurumu'nda genellikle sahtecilik olaylarını çözümlemede kullanılıyor.
    İmzadan karakter okuma ilminin temel taşları

- İmza uzun olursa kişi sabırlıdır.
    - İmza kısa ise insan mantığını iyi kullanır.
    - İmza keskin çizgiler içeriyorsa kişi keskin fikirli, esprili, keskin mantıklı ve dilini kılıç gibi kullanan ve dilinden çok çekecek bir insandır.
    - İmza düzgünse insan düzgün karakterli, güvenilir, iyi ahlaklı, uyumludur.
    - İmzada yuvarlaklık varsa kişide lider özellikleri vardır.
    - İmzada 3 nokta varsa kişi keskin nişancı, avcılığa yatkın ve nüktecidir.
    - İmzada geri dönüşler varsa kişinin hafızası kuvvetlidir.
    - İmza sanatsal çizgiler içeriyorsa kişi güzel sanatlara yatkındır.
    - İmza kısa ve üstünkörü ise kişi boş vermiştir.
    - İmzanın başı büyük harf ve gösterişle başlıyorsa kişi özgüvenli, başlangıçta kendini iyi, karizmatik tanıtandır.
    - İmzanın başı, ortası ve sonu büyükse başta, ortada ve sonda kendini iyi takdim eden ve iyi iş takibi olan birisidir.
    - İmzanın sonu büyük harfle bitiyorsa başladığı işleri iyi bitiriyor demektir.
    - İmzanın baş harfinden sonra gelen kısım ince ise kişi ince karakterli ve duygusal, kalınsa kişi kabadır ve duygusal değildir.
    - İmzanın sonunda ileri veya yukarı doğru giden bir çizgi varsa kişinin hedefi büyüktür. Aşağı doğru çizgi varsa kişi içine kapalıdır. Karamsardır.
    - İmza sağa yatıksa kişi sosyal, diplomat; geriye yatıksa anti sosyaldir.
    - İmza uçuk kaçıksa insan uçuktur.
    - İmzada 3-4 farklı karakter varsa kişi tiyatroya yatkındır.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bence en güzel imza orda duruyo çokta güzel yakışmış bunu söylemek istedim ilk önce benim imzam birbirni tutmuyo o yüzden şu bankalarda çok prblem yaşıyodum şimdi sacede soyadımı yazıyorum

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    benm imzam ortya karışık brz:D o yüzdn hangsiym bilmedm:D

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim imzam yok kafaya göre çiziyom

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bankalarda sorun yaşayanlardanım off teknoloji ilerledikce hayat zorlanıyormu nedir ??? :D

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    her imzam farklı beni dolandırıcı sanıyorlar:D

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çok tatlısın canım yaa,güldürdün beni,hep böyle pozitif ol :)

İmzaya göre kişilik özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özellikle bayanlara yönelik imzalar!

özellikle bayanlara yönelik imzalar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atatürk'ün Kişiliği ve Özellikleri

Atatürk'ün Kişiliği ve Özellikleri

atatürkün yapmış olduğu inkılapları yansıtan fotoğraflar atatürk ün liderlik özelliğini yansıtan fotoğraflar atatürk ün liderlik özelliğini fotoğraf fotoğraf ve resimler resimler Mustafa Kemal Atatürk, çok yönlü ve üstün kişiliği olan bir liderdir. Birinci Dünya Savaşı sonunda imzalanan Mondros Ateşkes Anlaşması'yla ortaya çıkan tehlikeli durumu ilk olarak görüp milletin dikkatini çeken odur....
  3. Kişilik özellikleri doğurganlığı etkiliyor

Kişilik özellikleri doğurganlığı etkiliyor

Kişilik özellikleri doğurganlığı etkiliyor Yapılan araştırmalar, kişilik özellikleriyle doğurganlık arasında bir ilişkinin bulunduğunu ortaya çıkardı. Araştırmalara göre; nevrotik kadınlar ve dışa dönük erkekler, akranlarına oranla daha fazla çocuk sahibi oluyor. Araştırmacılar kişilik özellikleriyle doğurganlık arasında bir ilişki buldu. Aynı araştırmaya göre annelik özellikleri ile...
  4. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....
  5. Doğduğunuz Aya Göre Kişilik Özellikleriniz

Doğduğunuz Aya Göre Kişilik Özellikleriniz

burçlara göre kişilik özellikleri burçların özellikleri kişilik analizi Doğduğunuz aya göre kişisel özelliklerinizi merak ediyormusunuz? Hangi ayda doğduysanız doğduğunuz aya göre kişilik anilizi sizlerle birlikte; OCAK Hırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever. Çok eleştirir. Akıllı ve planlı programlıdır. Çok çalışır ve...

Sayfayı Paylaş