gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

*****'ın yeni kozmetik ürünleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kozmetik alışverişim, yeni aldıklarım, güneş kremim, sebamed güneş kremim, bellisima parfüm setim ve ben :)

Yaz geldi ve güneş koruyucu olmadan, dışarı asla çıkmamamız gerekiyor:) Kaldı ki ben lazer epilasyon yaptırıyorum ve vücudumun her zerresine krem sürmem gerekiyor:A Etkisinden memnun kaldığım kremi aldım yine bu sene SebaMed - Hassas clitler için, en yüksek koruyucusu olanın aldım. 45 faktör ve kesinlikle öneririmde Melek'ler:)

İndirime girmişti, yanlış hatırlamıyorsam şayet 35 TL aldım, Yanlış da hatırlıyor olabilirim bana güven olmaz, ben aldıklarımın fiyatlarını hemen unutan biriyim :D:D

Güneş kremimi alırken, benimle ilgilenen satıcı bayana, "kokumu değiştirmek istiyorum ve ben ağır bir koku istiyorum bu defa" dedim ve kız bana kendini koklattı hahaha Güzeldi hoşuma gitti "hangi koku bu" dedim ve bana "Bellıssima" dedi. "O nasıl birşey ilk defa duydum, burda var mı" dedim ki vardı aldım da :D Evet ağır ama biraz uçunca o kadar hoş oluyor ki :) Set olarak aldım, aslında almayabilirdim de ama set çantası o kadar hoşuma gitti ki:D:D Seyahate çıktığım da makyaj malzemelerim, kozmetik çantama sığmıyordu, bu bana çok cazip geldi belkide almak için bahane oldu :D:D Ben alışveriş yaparken birazcık kendimden geçiyorum da hahaha

Uzun lafın kısası Melek'lerim aldım ve memnun muyum; evet :A Tavsiye eder miyim; ağır koku sevenlere tavsiye ederim:A Fiyatını unuttum ama dehşet ucuza aldım, hatta alırken " vay bee böyle ucuz bir parfüm varmıymış" da demiştim :D:D

CeMoŞ ve HaYaL bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :) Belissima hakkaten güzel koku kullanmışlığım var ayrıca sana mavisini de tercih ederim buna göre daha hafif ve farklı bir kokusu var. Daha çiçeksi gibi. :) Senin esmer tenine de çok uyar hayatım güle güle sıkın dökün .:D sürün . hahaha :hıms:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Valla kokusunu kızda görünce beğendim, sonra kıytırık bişey diyedir dedim aldım ama fena değil beğendim yani :D Zevk meselesi işte :) Mavisinin de olduğunu bilmiyordum :)

Tşk ederim tatlım, hep birlikte güzel günlerde güzel kokularla etrafımızı cezbederiz inş :D:D

HaYaL bunu beğendi.
*****'ın yeni kozmetik ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kozmetik ürünlerini saklanması

kozmetik ürünlerini saklanması

Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kurumaktan kurtarabilirsiniz. Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde...
  2. Kozmetik ürünleri nasıl saklanır?

Kozmetik ürünleri nasıl saklanır?

Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kurumaktan kurtarabilirsiniz. Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde...
  3. Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Biz kadınların vazgeçilmezleri arasında olan kozmetik ürünlerinin ömrünün uzun olması için, bilinçli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir Melek'lerim. Örneğin Melek'ler; Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde kreminizin bozulmasını nasıl önlersiniz? Çok basit; kreminizi...
  4. Kozmetik ürünler nasıl saklanır?

Kozmetik ürünler nasıl saklanır?

Biz, kadınlar için değerli kozmetik ürünler doğru muhafaza edilmediği takdirde kullanılamaz duruma gelebilir. Yüksek fiyata aldığımız rimel kuruyabilir, renginiz beğendiğimiz rujumuz bozulabilir. Doğru yöntemlerle kozmetik ürünlerinizi saklarsanız güzellik dolabınız her an hizmetinizde olacaktır. Rimel Rimelinizin kurumasını önlemek, kirpiklerinizi dolgunlaştırırken bakım yapılmasını...
  5. Kozmetik Ürünleri

Kozmetik Ürünleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş