gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ınadın böylesıne pes dogrusu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Birgün üç arkadas birbirlerine ne kadar inatçi olduklarini ispatlamaya çalisiyorlar ve herkes en çok inat ettigi anisini anlatiyormus.
    Birinci inatçi anlatmaya baslamis:
    "Bir gün evi telefonla aradim, hanim alo demedi, ben de cevap vermedim, telefon sabaha kadar açik kaldi," demis.

Ikinci inatçi: "O da bir sey mi? Ben bir gün eve geldim, kapiyi çaldim, hanim kimsin demedi, ben de kim oldugunu söylemedim, sabaha kadar kapinin önünde yattim."
    Üçüncü inatçi: "O da bir sey mi?" demis. Biz evlendigimizde karim bana dokunmadi diye ben de ona dokunmadim ve hâlâ daha da dokunmuyorum." demis.
    Iki inatçi birden: "Olurmu yahu!" demis. "Sizin iki tane çocugunuz var."
    Inatçi: "Inat ettim, onlari da sormadim." demis.:laugh: :laugh:

ınadın böylesıne pes dogrusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Inadina Sevecegim

Inadina Sevecegim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pes Yaneeeeeee

Pes Yaneeeeeee

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  3. Muhasebenin böylesi

Muhasebenin böylesi

Dün yine sensizdim Sensizliğin muhasebesini yaptım içimde Ama yoktun sevdiğim Ne 7A'da ne de 7B'de Saydım, ölçtüm, tarttım, biçtim Envanterini çıkardım gidişinin Borçlusu muydum, alacaklısı mıydım? Bilemedim, sensizliğin Safha safha maliyetini çıkardım gidişinin Ama yükleyemedim daha ayrılığı gönlüme Sebebi yoktu, anlamı yoktu hiçbir şeyin Dağıtım anahtarı yoktu Birim maliyeti yok Genel...
  4. ıhanetın böylesi :(

ıhanetın böylesi :(

melekler cok gusel gıden bır ılışkım vardı benım 1 ay oncesıne kadar.... öyle bır erkektı kı yanı hayatımda gördugum görebılecegım butun ıyı özellıklere sahıptı. hanı 4 4 luk derler ya o sekılde. yakışıklılık ıyılık durustluk hersey hersey.. ve bana öyle baglıydı kı pesınde onlarca kız olmasına ragmen dönup bakmazdı asla. herkesın gözu ustumuzdeydı burası kucuk bı yer zaten herkes bılıyordu...

Sayfayı Paylaş