gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Inadina Sevecegim

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Inadina Sevecegim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnadına Sevecegim

İnadına Sevecegim

İşte; bu gecede yanlızım,yine dilimde aynı sözcükler.. Yüreğimde aynı hüzün,yine karanlığa teslim olmuş yanlızlığım... Yine sana, gel diyeceğim biliyorum,gelmeyeceksin... İnadına düşüneceğim seni inadına inadına seveceğim... Güneşi bilirsin hep aynı yerden doğar, Bazen ılık,bazen sıcak,bazen de yakar. Kimi gün bulutlar saklasa da,bilirsin ki ardında bir gerçek var......
  2. Inadına pofidik simid

Inadına pofidik simid

inadına pofidik simit MALZEMELER: 2 SU BARDAĞI ILIK SÜT 2 ÇAY BARDAĞI SIVI YAĞ 4 TATLI KAŞIĞI DOLUSU TOZ ŞEKER 1 PAKET YAŞ YUVA MAYA 1,5 TATLI KAŞIĞI TUZ...
  3. ınadın böylesıne pes dogrusu

ınadın böylesıne pes dogrusu

Birgün üç arkadas birbirlerine ne kadar inatçi olduklarini ispatlamaya çalisiyorlar ve herkes en çok inat ettigi anisini anlatiyormus. Birinci inatçi anlatmaya baslamis: "Bir gün evi telefonla aradim, hanim alo demedi, ben de cevap vermedim, telefon sabaha kadar açik kaldi," demis. Ikinci inatçi: "O da bir sey mi? Ben bir gün eve geldim, kapiyi çaldim, hanim kimsin demedi, ben...

Sayfayı Paylaş