gebe
  1. asce

asce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İnadına

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında asce tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İnadına

Hey dünya!
    İnadına yaşıyorum
    Seviyorum sevilmesem de
    Bak aldırmıyorum
    Olanca çirkinliğine
    Bütün kahpeliklerine inat
    Ayaktayım, yılmıyorum
    Varsın terketsin sevdiklerim
    Ne adım yılan
    Ne sözüm yalan
    Gocunmuyorum
    Hey dünya!
    Güllerini kötülere
    Dikenlerini iyilere
    Verdin ya
    Koklamıyorum.
    Hakkım kalsa da
    İçim yansa da
    Ağlamıyorum
    Hey dünya!
    İnadına toprağında ayağım
    İnadına bastığım bağrına
    Seni terkedeceğim güne kadar
    Herşeyim inadına

İnadına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. inadına seveceğim

inadına seveceğim

İşte; bu gecede yanlızım,yine dilimde aynı sözcükler.. Yüreğimde aynı hüzün,yine karanlığa teslim olmuş yanlızlığım... Yine sana, gel diyeceğim biliyorum,gelmeyeceksin... İnadına düşüneceğim seni inadınainadına seveceğim... Güneşi bilirsin hep aynı yerden doğar, Bazen ılık,bazen sıcak,bazen de yakar. Kimi gün bulutlar saklasa da,bilirsin ki ardında bir gerçek var... İşte;...
  2. ***inadına sewecegim***

***inadına sewecegim***

İşte; bu gecede yanlızım,yine dilimde aynı sözcükler.. Yüreğimde aynı hüzün,yine karanlığa teslim olmuş yanlızlığım... Yine sana, gel diyeceğim biliyorum,gelmeyeceksin... İnadına düşüneceğim seni inadına,inadına seveceğim... Güneşi bilirsin hep aynı yerden doğar, Bazen ılık,bazen sıcak,bazen de yakar. Kimi gün bulutlar saklasa da,bilirsin ki ardında bir gerçek var......
  3. İnadına Sevecegim

İnadına Sevecegim

İşte; bu gecede yanlızım,yine dilimde aynı sözcükler.. Yüreğimde aynı hüzün,yine karanlığa teslim olmuş yanlızlığım... Yine sana, gel diyeceğim biliyorum,gelmeyeceksin... İnadına düşüneceğim seni inadına inadına seveceğim... Güneşi bilirsin hep aynı yerden doğar, Bazen ılık,bazen sıcak,bazen de yakar. Kimi gün bulutlar saklasa da,bilirsin ki ardında bir gerçek var......
  4. inadına seveceğim...

inadına seveceğim...

İşte; bu gecede yanlızım,yine dilimde aynı sözcükler.. Yüreğimde aynı hüzün,yine karanlığa teslim olmuş yanlızlığım... Yine sana, gel diyeceğim biliyorum,gelmeyeceksin... İnadına düşüneceğim seni inadına,inadına seveceğim... Güneşi bilirsin hep aynı yerden doğar, Bazen ılık,bazen sıcak,bazen de yakar. Kimi gün bulutlar saklasa da, bilirsin ki ardında bir gerçek var... İşte;...
  5. anne karnındaki bebeğin inadı :)

anne karnındaki bebeğin inadı :)

bebek tekmeleme bebek hareketleri Selam kızlar, inanıyorumki birçok hamile kadının yaşadığı bir olaydır bütün gün tekme atar durur karnında ama nezamanki özelikle babası :) ellerini göbeğiize koydugunda tekmelemeyi bırakır sizdede çok oluyormu :)

Sayfayı Paylaş